Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Vita
2014-01-28 18:48:29
Jo jo, kundalini shmundalini. Mano brangusis irgi buvo isitikines, kad pas ji kundalini, kol neatsidure psichiatrinej del "zoles" sukeltos psichozes. Va tau ir "kundalini" :D
Aphexui
2010-07-11 21:08:23
Svarūs argumentai !!!! Bravo!!!!!!
Aphex
2010-07-11 20:29:41
dar tokio nusikliedejimo niekur nesu skaites apie kundalini :DDD bravo!!! 10 balu tai meniskai sielai uz toki pezala!!
Povilas
2010-04-02 23:12:06
Nelabai sąmoningas straipsnis. Kundalini juntu, ji teka ir neturiu jokių galvos skausmų ar depresijų. Kundalini labai subalansuota energija ir kai ji užpildo vidų, tai kokia depresija gali būti? Niekas man jos nekėlė, ji pati kyla, vos tik nukreipiu dėmesį į stuburgalį, net pats žodis veikia,kaip katalizatorius. Tai kad, nežinau kuo jūs ten užsiimat, bet matyt, ne kundalini. Net neigiami poveikiai galimi,tik dėl disbalanso, įsivaizdavimo, proto įsikišimo. O kundalini su mintimi neteka, jai bemintė proto būsena pats tas.
cakramacakra
2010-03-16 08:29:41
Daugiau gilinkites i Lietuvos istorija,kultura,seimu islikimo paslaptis ir nereikes jokiu svetimybiu,kurios veda i niekur.Pakelkite akis i VISAGALI DIEVA ,atverkite placiai sirdis,kad ten apsigyventu SVENTOJI DVASIA.Ir gyvensite charmoningai.Sveikatos Jums ir blaivaus mastymo!
Rūta
2010-02-15 22:17:02
Supratau mažai... Man gal užteks lietuviškos patirties. Norite šviesios, ramios , be pašalinių minčių, galvos??? Tereikia draugų grupėje padainuoti lietuvišką sutartinę. Kai įsikibusi laikaisi savo žodžių, melodijos, laiko, kada dainuoti - nelieka vietos visokiems minčių marazmams ir "atsidaro visos čakros". Suprantama, aišku, ir veikia puikiai:). Supratau tai jogos užsiėmime pakalbėjusi mantras. Kodėl turime ieškoti išsigelbėjimo kažkur, kai jis šalia???
Andrius
2010-02-15 21:27:37
Oi koks sportiškas pasaulis. Kas kilnoja svarsčius, kas papus, kas varpas, kas kundalini,o ką tiesiog kažkas kilnoja :-) Ir kas iš to vyrukai ir merginos? Ar nuo to jūs ir jūsų aplinka tapote harmoningesni. O gal labiau vienas nuo kito ar artimūjų nutolote? Iš užsienio plūstančios žinios gali tik mus pskatinti atsiverti ir suvokti save. Bet visviena tiesa yra mumyse.Nuo santykių su pačiais artimiausiais, su tauta. O dabar gaunasi,kad ir ten gerai ir ana šian kaip fain, tik Lietuvoj negerai. Reik pirma pagalvot ką kilnot :-) o galvojimas prasideda galvoje.
Asta
2009-12-28 23:20:10
Laba diena mielieji. Perskaičiau visus komentarus. Kaip malonu, kad pradedame rūpintis tokiais dalykais. Aš turiu ilgą patirtį su Kundalini Yoga. Dirbdama Olandijoje užsiiminėjau labai intensyviai vienoje iš Siri Singh Sahib mokyklų. Nušvitimo jausmas yra nenusakomas. Viskas kas patirta iki tol - nublanksta Viena bėda, labai daug praleidžiama buvo paruošimo stadijų, todėl man pradėjo skaudėti galvą, apimdavo liūdesys ir depresija. Važiavau i Indiją pas Usparti Singh. Per visą eilę mokytojų, nurodytų jo mokinių supratau vieną dalyką: tai labai individualaus mokymo reikalaujančios praktikos. Būdavo taip, kad Meistras priėjęs ir patikrinęs mano Kundananda būsenas varydavo lauk, net nenorėdamas nieko aiškint. Brangieji, nedarykite tų pačių klaidų kaip ir aš. Yra mokymo paslaptys, kurių meistrai nenori atskleisti, jie skaito, kad vakarietis nesutvertas Upadesa Uttama. Geriau pradžioje pasikonsultuoti su Patrutama. Yra Lietuvoje jau tokio lygio Meistrų. Gryžusi aplamai nustebau, kad čia pas mus toks stiprus sąjūdis. Kada kalbėjausi su Partap Chauhan, jis tą patvirtino. Jeigu jis būtų Lietuvoje, galima būtų kreiptis pas jį dėl Kundalini praktikų pasiruošimo, arba galima bandyti skype Viva Vito vardu ieškoti tokio lygio Šakti Ba Tursa Lietuvoje. Dar atsivežiau el.adresus : pranayaputra(a)yahoo.com ir kofti(a)satva.lt. Kundalini yra labai stiprios praktikos. Joms reikia ruoštis, nes galite sau pakenkti. Sekmės jums, pastangos tikrai vertos to!
Greddy
2009-11-27 13:27:20
Bumbalini :D:D:D:D:D
Vieni
2009-11-27 08:25:25
kilnoja kundalini, kiti kilnoja svarčius sporto klubuose, o rezultatas tas pats - kaip bujojo chaosas mūsų visuomenėje, taip bujoja. Bandymas darbuotis ne šio pasaulio metodais, prieinamais toli gražu ne visiems, niekuo nesiskiria nuo krikščioniškojo "išsigelbėjimo" ar "išganymo" - svarbiausias asmeninis išsigelbėjimas. O kokiomis priemonėmis - kundalini, maldomis ar bumbalini pagalba, visai neturi reikšmės.
mečislovas
2009-11-26 22:16:51
kundalini energetinis srautas yra visatos sąmonės srautas per aukštai sąmoningai išsivysčiusio individo stuburo smegenis iš Žemės į Kosmosą. Šitą srautą galima vystyti ir valdyti-tai yra kiekvieno sąmoningo ir labai aukštos moralės individo gyvenimo tikslas. Be moralės ,be atsakingumo įjungus kad ir atsitiktinai kundalinį srautą galima įsigyti nepagydomą ligą arba tapti genialiu-tai be sąmoningo veiksmo nežinia kaip eis tas srautas ir ką sujungs mūsų organizme. Sakoma,kad tuo srautu vadovauja Aukštčiausių Gyvybės Herarchijų Valdovai. Tačiau padėties nėra be išeities-yra saugus ir greitas kundalini srauto atidarymo variantas. Tai KUNDALINI REIKI ir ANGELIŠKASIS REIKI.Paieškokite RU google -rasite
adrian
2009-09-06 22:58:15
Tai Dieviška energija mumyse, subtilioji mūsų būties šerdis. Dvasios buveinė yra širdis, bet yogos metu ji susitinka su Kundalini septintojoje čakroje. Pažinti Dvasią savyje - reiškia pasiekti absoliučią realizaciją. Mes gimėme džiaugtis kūrimo procesu ir dabar patiriame šį džiaugsmą. Atma - tyra būtis, džiaugsmas ir palaima (sat- čit- ananda) - seniausia žmonijos svajonė tampanti realybe. Šis neišsenkantis žinių šaltinis atsiveria tada, kai atsiveria čakros. Tada atsiranda pusiausvyra tarp kanalų ir dėmesys nukreipiamas į Sahasrara čakrą. Kaip nebūtina išmanyti automobilio valdymo prietaisų konstrukcijos tam, kad jį vairuotum, taip ir subtiliosios sistemos sandara gali likti nepažinta iki galo. Tačiau mes galime sužinoti kai ką apie jos ,,valdymo prietaisus”, kur jie yra ir kaip su jais elgtis. Šios naujos žinios padidina mūsų galią, būtį ir džiaugsmą. Jeigu jūs pasiekiate tą ramybę, akivaizdu, kad ir pasauliniu mastu tai įmanoma. Vien tik kabindami plakatus ar šaukdami apie ramybę jos nepasieksite. Ramybė turi ateiti iš žmonių širdžių. Ji gali atsirasti žmonių širdyse, jei jūs sustiprinate/įkurdinate Dvasią jos širdyje. Tada Dvasia spinduliuoja ramybės palaima. Kai jūs pradedate mėgautis ramybės palaima, tada jūs daugiau nebenorite kariauti, nebegalvojate apie karus, ir tai yra būsena, į kurią žmonės turi pakilti ir joje augti. Šri Matadži Nirmala Devi, Čisviko miesto salė, Londonas, 1984, Liepos 10d
mu
2009-01-23 14:29:10
Kas tas kundalini - kazkokia energija? Ar gali ji buti susijusi su pojuciais gimdant - po vaiko gimimo maciau tokia sviesa kaip ruka, kaip migla ir pojutis buvo lyg kazkieno delnas laiko mano nugara. Tiksliau mano nugara ant kazkieno delno.... Ne niekas mano nugaros tikrai nelaike. Drauge sako, cia kundalini. O as net nezinau kas tas yr :)
Rita
2009-01-06 19:15:01
Apie tantrą. Yra baltoji, pilkoji ir juodoji tantra. Baltoji yra "gera", kitos likusios - "blogos". Kas praktikuoja pilkąją ar juodają tantrą, tiems "užauga" Kundabuffer - priešinga kryptimi nei Kundalini... Baltoji tantra nuo kitų skiriasi tuo, kad NIEKADA NEGALIMA patirti orgazmo ir išlieti sėklos.
Sarunas
2008-12-01 00:33:18
Kodel, idomu, gerbiama Smilga vadina Tantrizma netyru dalyku?.....
benas
2008-11-03 23:04:35
Koks nuostabus sis pasaulis:DD
Smilga
2008-11-02 01:34:46
kad kundalini pazadinimas yra pavojingas-yra gryniausias mitas,nebent ja butu bandoma pazadinti netyrais budais-kaip antai-tantrizmu ir tt.Kundalini motiniska energija.....ji nieko blogo nelinki:) .Vienintelis tikslas-sujungti jus su visatos dieviska energija,kuri suskure mus....Praktikuojanciu sahadza jogu pasalyje yra tukstanciai ir tai yra zmones, kurie moka dziaugtis gyvenimu Shri Mataji Nirmala devi deka..
petras
2008-11-01 17:10:34
kaksodel is straipsnio pasirode kad kundalini tai kaskas negero ir sukeliancio skausmus. visai netycia radau ista puslapi ir sita staripsni ir agnes komentara .as irgi praktikuoju SAHADZA JOGA. butu galima rasyti daug ka man dave si praktika, bet rumpai tai leido man pazinti save ir suzinoti KAS AS ESU. Tai iki negalejimo paprastas budas tik daznam perpaprastas ir del to sun kiai suvokiamas, na man taip buvo ispradziu kol kaip normalus vartotojas lyginau su tuo ka anksciau girdejau ar patyriau... na tiesiog gryztant prie staripsnio temos KUNDALINI sanksrito kalboje reiskia fundamentas. pagrindas (vertimas nera labai tikslus) ir kaip agne rase tai yra Motiniska energija ar kaip pagrindine energija ir jei jai kylant jauciams didelis skausmas kaskurioje kuno vietoje tai yra kad kundalini kaip ugnis degina negatyva esanti tame energetiniame centre, o jeicakroje viskas ok tai jauciamas vesus vejelis (korane aprasytas kai RUH) beje krikscionys kai vaizduoja sventuosius (realizuotieji kuriu kundalini pakilusi) tai paveiksluose jiems virs galvu piesiamos ugneles :) tai ir yra pakilusi kundalini :) na daugiau galima suzinoti www.sahadzajoga.lt beje pats metodas buvo nominuotas Nobelio premijai uz taika pasaulyje :) rezultatai akivaizdus jei praktikuoji :) sekmes petras
Agne
2008-11-01 08:28:52
Viena is budu pazadinti kundalini energija - gauti savirealizacija ir tobuleti bei subalansuoti save tiek fiziskai, tiek dvasiskai yra sukurtas Shri Matadzi Nirmala Devi. Tai Sahadza Joga meditacija. Kundalini energija yra motiniska energija esanti kiekvieno is musu viduje, jos tikslas yra rupintis zmogaus dvasiniu augimu, todel pazadinimas negali sukelti neigiamu veiksniu. Sahadza Joga, tai nemokama meditacijos praktika, kuri yra pritaikyta kasdieniniame gyvenime leidzianti neatitrukstant nuo socialines aplinkos rupintis savo dvasia. Kundalini energijos pazadinimui reikalingas pacio zmogaus tyras noras ir trumpas realizacijos protokolas, kurio metu paprasoma kundalini pazadinimo. Kai mumyse pradeda veikti kundalini energija, visi energetiniai centrai (cakros) atsiveria. Vienas is svarbiausiu veiksniu atsirandantis pazadinus kundalini energija - mes pradedame jausti ja ant savo ranku delnu (delnuose yra visu septiniu energetiniu centru projekcijos), taip galedami save degnozuoti ir subalansuoti budami patys sau mokytojais. Kuomet susitvarko musu subtilusis kunas, isnyksta ir emocines bei fizines problemos.
AZ
2008-10-31 18:07:22
Meditacija. Reikia surasti savo būdą meditacijai, tačiau galiu pasiūlyti tarkime man patinkantį variantą: pirmiausia atsipalaidavimas. Toliau energijos koncentracija.Paskui energijos įsivaizdavimas - čia jau kiekvieno fantazijos reikalas - garsais ar spalvomis, ar dar kaip nors... - ir reikia vizualizuoti savo energetinius centrus (čakras): apačia, uodega, žemė RAUDONA, seksualinis centras ORANŽINĖ, saulės rezginys GELTONA, širdis -ŽALIA, gerklė - ŽYDRA, trečia akis-INDIGO ir šviesėjam šviesėjam iki BALTOS... Ir per tuos centrus MINTIMI kaip virvute vedame energiją aukštyn, kad ji neužsistovėtų kuriame nors centre iki viršugalvio...Užsistovėjimas energijos viename centre ir duoda skausmą. Kai kas siūlo centrus įsivaizdoti kaip suvertus spalvotus karolius ir juos "perčiupinėti" mintimi siunčiant energiją aukštyn. ENERGIJA VISADA SEKA PASKUI MINTĮ. Iš pirmo karto neišeis - o kas kam pavyksta iš pirmo karto???, bet tikėjimas ir nusiteikimas padės pasiekti tikslą. Kantrybės ir nusiteikimo. Tai atliekant reikėtų įprasti liežuvį laikyti lengvai priglaustą prie gomurio. Juk yra literatūros, yra mokytojų, ieškokite ir pagalba atsilieps.

 1-20     21-21    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Sveika siela sveikame kūne - tai trumpas, tačiau visiškai pilnas natūraliai laimingos būsenos šiame pasaulyje aprašymas.
Džonas Lokas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės