Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Valdas
2014-01-19 14:06:03
Va kokia knyga http://books.google.lt/books?id=t4NSVupbVq8C&pg=PA37&lpg=PA37&dq=dha+brain+signals&source=bl&ots=Ltnri_kwVt&sig=ieS_B1O-yhIkfMxb1r45T8g1ESc&hl=en&sa=X&ei=Of3UUrLMNcXetAbm-YG4AQ&ved=0CGoQ6AEwBg#v=onepage&q=dha%20brain%20signals&f=false
Raimondas
2012-11-18 11:32:57
Gal straipsnio autorius galėtų paaiškinti Omega 3/6 sąryšį su cholesterolio kiekio mažinimu kraujyje, nes DTL kaip turintys savyje PNRR paima iš kraujo cholestorolio perteklių ir nuneša į kepenis taip sumažindamas jo kiekį kraujyje. Jei Omega 3/6 tokie kenksmingi, išeina taip kad tai labai kenksmingas būdas kontroliuoti cholesterolį.
Orinė
2012-03-11 17:48:53
Argi kas gali žinoti tikslų atsakymą į šį klausimą? Viena aišku - vyksta toks procesas. Aišku ir kita - jo veikimas žalingas. Tos mėlynės gali duoti naudą, gali ir žalą. Ką bevalgytum, nuolat balansuosi tarp šių ribų. Visada reikia saiko. Žmogus 25 metus valgo ką nori, 25 metus derasi pats su savimi ir su kitais ( o jeigu aš tą valgysiu, o jie tik retsykiais, o jei nedaug, o jei....), o sekančius 25 metus arba sėdi eilėse prie gydytojų kabineto arba tampa "sveikuoliais" ir maudosi žiemą eketėse. O būtų protinga nuo pat mažumės protingai ir saikingai maitintis ir nereikėtų nei gydytojų nei ekečių.
Vycka
2012-03-11 15:37:09
Gerai, galit interpretuoti kaip tik norit, kadangi nepaminėjau kokie vaisiai ir kokie kiekiai. Pasakykit kurioje vietoje sakiau, kad reikia valgyti kilogramais? Ar visada reikia viską taip sureikšminti? Žodžiu, galit prisikabinėti ir išiminėti iš konteksto, o aš tiesiog noriu sužinot atsakymus - ar glikacija vyks tokiais mastais, kad darytų bent kokią žalą jei vartosi cukrų saikingai?
Vycka, Vycka...
2012-03-11 15:08:17
čia rašai ------------"bet ar tikrai verta taip stengtis, kai geros kokybės VAISIAI duoda tik gerą efektą?"------------- čia pezi apie saujelę uogų. O tos saujelės šiandienai užteks? O dubens obuolių sukelto gero efekto nebenori? :) http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/mityba/Pragaistingas_pazinimo_medzio_saldumas
Vycka
2012-03-11 13:44:49
Skaičiau straipsnį, ir kažkaip praleidžiat "Didesnė gliukozės ir fruktozės koncentracija" Ar tam tikrai užteks suvalgyt 10 gramų fruktozės? Pvz: šiandien ryte suvalgiau saują mėlynių. Apie 4-5 gramai fruktozės. Taigi, pagal šią logiką, išeitų, kad kraujyje jau susidarė baltymų ar lipidų glikacija, pažeidė kolageno struktūrą ir t.t.? P.S.: netik fruktozė 10 kartų dažniau sudaro šiuos junginius palyginus su gliukoze, bet ir galaktozė, tačiau maiste jos nelabai yra.
vaisiai- sveika? Skanaus!:)
2012-03-11 10:31:49
"Didesnė gliukozės ir fruktozės koncentracija kraujyje bei tarpląsteliniame skystyje sukelia reiškinį, vadinamą glikacija. Baltymai, susijungę su monosacharidais, sudaro tokius kompleksus, kurie labai lengvai oksiduojasi. Taip pažeidžiami organizmo audiniai, pirmiausia jungiamieji. Pažeidžiamos kapiliarų sienelės ir tinklainė, vystosi mikroangiopatija (to pasekmė, galūnių amputacija) bei retinopatija (pasekmė apakimas). Bet glikacija kenkia ne tik diabetikams, ji taip pat sukelia kolageno struktūros pažeidimus, o tai gali pasireikšti odos senėjimu, raukšlėmis. Dėl glikacijos yra pažeidžiama gleivinė ir taip atveriamas kelias infekcijoms. Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti apie glikaciją, yra tai, kad fruktozė yra 10 kartų labiau linkusi ją sukelti nei gliukozė." http://www.unimed.lt/straipsniai/angliavandeniai-maiste/
Vycka
2012-03-11 09:28:58
Na gerai, čia ir taip aišku, kad keptas maistas nėra gerai. Tačiau juk niekas nesiūlo vartoti apkartusius žuvų taukus. Taigi, vienareikšmiškai teigti, kad omega 3 blogai - negalima. O kitas dalykas pvz apie angliavandenius. Juk visi tyrimai, kurie rodė, kokia žala organizmui valgant daug angliavandenių - vartojant per didelius kiekius. Pvz: buvo tyrimas, kuriame davė prie dienos davinio papildomai 10% kalorijų angliavandeniais. Žmonėms pakilo trigliceridų kiekis kraujyje ir t.t. Bet jei vartoji "virš" to ko tau reikia, visada bus blogai? Beje, daug kur rašoma. kad 50 gramų fruktozės kepenys gali perdirbt, be jokios žalos. Taigi, nesuprantu, kodėl taip žiauriai siūlot su tais angliavandeniais. Visiems žinoma, kad jie nėra būtini organizmui, kad gali organizmas kuru naudoti ir riebalus, bet ar tikrai verta taip stengtis, kai geros kokybės vaisiai duoda tik gerą efektą? Jei svarbus yra n-3:n-6 santykis, tai šiais laikais tikrai būtų gerai vartoti kažkokį kiekį omega3, kadangi, kaip skelbia medicina, daržovėse, mėsoje n-6 yra žymiai daugiau. Galima pirkti žole maitinamų gyvūnų mėsą, bet negali žinoti, ar tie žvėreliai tikrai buvo maitinami žole.
Vaistininkė
2012-03-10 23:36:00
Atsakymas - keli momentai darbe - vyras, virš 50m., prašo vaistų nuo refliukso. Pakalbinu - pagal simptomus jam negalima tokių vaistų gerti, jam kaip tik reikia druskos rūgšties. Jo reakcija į tai? - išvadino visokia ir tiek. Psudomokslu mat užsiimu. Kitas atvejis - moteris perka dukrai vaistus nuo refliukso. Pakalbinu, išklausinėju simptomus, paklausiu kraujo grupės ir vietoj vaistų, mažinančių skrandžio rūgštingumą, pasiūlau tablečių, kurios turi savo sudėtyje HCl. Ir ką??? Po kelių savaičių ji atėjo nusipirkti dar porą pakelių tų pačių tablečių. O ką teigia PSO su visa oficialiąja medicina? Kad refliuksą reikia gydyti skrandžio rūgštingumą mažininčiais vaistais. Ir ne kitaip.Gal Nutrispec kai kam yra pseudomokslas, o kai kam - išsigelbėjimas. Niekur negirdima, kad omega 3 blogai??? Taigi pilnas internetas anglų kalba. Tik skaityk. Jeigu jau kokia bobutė atėjo su ūmai pakilusiu kraujospūdžiu, tai klausk ką vakar valgė. Ir dažnas atsakymas - kepta lašiša. Kažin koks čia ryšys tarp kraujospūdžio ir gerai pakeptos gerosios omega- 3??? Ta omega 3 gal kartais ir gelbsti, tik vartoti ją reikėtų trumpai, ir pridėti vitaminą E šalia, kad nors kiek stabdytų jos greitą oksidavimąsi.
Vycka
2012-03-10 19:41:05
http://www.chirobase.org/06DD/nutrispec.html Kaip atsakysit į šį straipsnį? Jūs teigiat, kad omega 3 blogai, tačiau niekur to negirdima. Nejaugi tikrai medicina taip nori mus žudyti, ar PSO yra tokia korumpuota?
Senovėje
2011-01-03 17:08:01
žmogus dirbo daugiau raumenimis, negu galva, todėl išsiskyrusius streso hormonus sudegindavo fizinėje veikloje raumenyse. Nereikia absoliutinti senovės, buvo visko ir tuomet, ir ligų, ir problemų, tik jos buvo kitokios ir labiau sąlygotos aplinkos įvykių, o ne asmeninio tingumo.
qwerty
2011-01-03 14:35:21
o kaip senoveje, kai zmogus gyveno gamtoje ir su gamta, kaip jis po stresu subalansuodavo savo organizma be nutri-spec papildu? ar kitoks stresas ir kitaip stresuodavo?
Linui
2011-01-01 18:25:17
viskas įmanoma, ne šventieji puodus lipdo. Metabolizmo skyriuje yra metodika straipsnyje "Metabolizmas", Mėsa, jei ji stipriai pavirta ar pakepta yra katabolikas. Ne visai teisingai supranti ana/kata – metabolizmo skyriuje yra produktų lentelės, pasianalizuok.
Linas
2011-01-01 17:40:59
Tai ar įmanoma žmogui be Nutri-Spec testų išsaiškinti kokia labiau linkme eiti kas dėl mitybos? Nes kol jauties normaliai, niekuom nesergi, tai atrodo viskas neblogai. Bet kaip suprantu gaunasi šioks toks spėliojimas, nes įspūdis susidaro kad be Nutri-Spec ko konkrečiau reikia pats nesužinosi? Realiai mąstant mes nesame tropinės šalies gyventojai, todėl abejoju ar daug būtų tikrų lietuvių kuriems tiktų daugiausiai katabolinį efektą duodantys produktai. Ar aplamai yra gyvūlinio maisto, kuris sukeltų katabolinį efektą? Kitas dalykas vasara ir žiemą dažniausiai tas santykis skiriasi. Realiai pamąsčius žiemą daugiausiai vartojame gyvūninio maisto, labiau anabolinio, o vasara jei daugiau įtraukiama vaisų, uogų, daržovių, tai tas santykis pasikeičia.
Linui
2011-01-01 05:18:06
Nesvarbu kiek metų diedukui ir bobutei – kokio nors gilesnio supratimo apie sveikatą šie filmukai nieko neduoda. Šou ir tiek. NutriSpecui visai nesvarbu (kaip nesvarbu buvo ir E.Revici. ir A.Samochotskiui, ir Kačiuginui...) kokių ir kiek organizme yra mineralų, sunkiųjų metalų ar toksinų. Svarbus jam yra jų SANTYKIS, bet ne kiekiai, o santykis visada apsprendžia metabolizmą ir atsispindi metabolizmo teste. ŽMONĖS SERGA NE DĖL MINERALŲ TRŪKUMO AR PERTEKLIAUS, BET DĖL JŲ DISBALANSO. Yra pavyzdžių, kai žmonės gyvena užterštoje aplinkoje ir neserga (pvz. Černobilio zonoje, „bomžai“ sąvartynuose...), ir yra pavyzdžių, kai žmonės gyvena ekologiškiausioje aplinkoje, vartoja ekologiškiausią maistą ir serga. Vertingiausia vieta tavo komentare: „Žinoma dar priklauso nuo žmogaus“. Šiuo atveju veikia ne nosies ar ausų forma, bet medžiagų apykaitos ypatumai, kuriuos ir nustatinėja tie, kurie suvokė pasaulio dualumą (tame tarpe ir NutriSpec). Jeigu turi omenyje japonų tyrimą su depresuotais berniukais ir mergaitėmis, tai atsiversk http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Anabolinis_katabolinis_disbalansas ir pasižiūrėk prie kokio disbalanso būna depresija. Anabolinis disbalansas dabar labai populiarus, ypač tarp jaunimo, kuris valgo labai daug saldumynų ir kitų anabolikų (mergaitės, beje, MARGARININIUS ir SVIESTINIUS SALDŽIUS tortukus ryja mieliau). Natūralu, kad katabolikui riebiajai rūgščiai omega3 lengviau subalansuoti anabolinius berniukus, negu anabolikes mergaites – moteriška lytis turi pratęsti giminę, todėl jos organizme visada bus daugiau sterolių, nei riebiųjų rūgščių lyginant su vyriška. Tai patvirtina, kad ir šis eksperimentas http://www.nutraingredients.com/Research/Pre-term-omega-3-may-boost-brain-development-for-girls-not-boys Mergaičių smegenys vystėsi geriau nuo omega3, negu berniukų. Emanuelis Revici šiuos reikalus jau seniai yra išsiaiškinęs, tik „mokslo vyrai“ vis dar kapstosi be rezultatų. Emanuelis Revici: „Starting with these observations, it could be seen that, in general, a higher proportion of positive lipids exists in females than in males. This could be shown by direct analyses and by analyses of manifestations related to such lipids.“ Kuo skiriasi žolė nuo grūdo? Tuo, kad grūdas yra anabolikas (jame sukaupta anabolinė energija augimui), o žolė yra labiau katabolinis produktas, skirtas energijos gamybai, todėl natūralu, kad mintantys žole gyvūnai bus sukaupę daugiau katabolinių riebalų (omega3), negu ėdusieji grūdus – jų organizme dominuos steroliai. „Tai taip išeina, kad geriau nevalgyti ir gyvūlinių riebalų, kuriuose taip pat yra tam tikras kiekis omega 3?“ – STRAIPSNIS APIE GRYNO OMEGA 3 VARTOJIMĄ , o ne natūralaus maisto sudėtyje (nors ir natūralaus maisto su dideliu kiekiu omega3 vartojimą reikia balansuoti pagal savo metabolizmo tipą ir genetinius ypatumus – mes ne japonai). Revici eksperimentai, rodantis konjuguotų omega3 poveikį: „Acute shock can be induced by intraperitoneal injections of mixtures of conjugated fatty acids. The preparation largely used was a 10% solution in oil of fatty acid of COD LIVER OIL conjugated through treatment with KOH in ethylene glycol or in ethyl alcohol. For a rat of 200 grams, 8 cc, of this preparation injected at once was able to induce an acute shock.“ „Induction of State of Shock: State of shock was induced by the repeated administration of a mixture of conjugated fatty acids obtained from cod liver oil. To insure a progressive systemic absorption, the preparation was injected subcutaneously. The injection in rats of 1 cc. per 100 gram of body weight of the 10% solution of these fatty acids in oil, repeated every hour was seen to induce after 3-5 injections a state of shock. The addition of 4% of sodium thiosulfate in a dose of 5 cc, per 100 gram of body weight in rats, was seen to favorizc the appearance of this state of shock.“ „Influence of Fatty Acids Upon Traumatic Shock Rats of 250 grams were introduced in the Collip-Noble Drum with their forepaws taped with adhesive and submitted to 500 falls at a rate of 40 per minute. 50% died of acute shock in less than two hours. If 2 cc. of a preparation of 10% cod liver oil fatty acids in oil per 100 grams of body weight was injected intraperitoneally or even subcutaneously 1/2 hour before the animals were placed in the drum, more than 50% of the animals died during the trauma itself and the fatality rate in some experiments approached 100%. Bleeding from the nose and mouth was dark in color and smaller in quantity than in untreated animals. If the same amount of the lipoacid preparation was injected immediately after the animal came out of the drum, it also increased mortality within the first two hours. For some animals, death occurred in a few minutes after the injection.“
Linas
2011-01-01 01:07:02
Kiek iš ties šiai bobutei metų tai neaišku, nes yra abejonių dėl dokumentų patikimumo. Pagal kitus ji gimusi septyniais vėliau, bet ir tai neįrodo. Kitas dalykas testas pagal plauką tiksliai nusako kiek organizme mineralų, kiek toksinų organizme. Ar Nutri-Spec nustato kiek yra prisikaupę toksinų, sunkiųjų metalų kas taip pat svarbu? Ar yra konkrečių įrodymų, jog produktai turintys omega 3 kažkokiu būdu kenkia organizmui? Kalbu apie neperdirbtus ir net nekaitintus produktus kaip pvz: riebi sūdyta žuvis. Nutri-Spec teiginiai neatsveria įrodymų gausos dėl omega 3 naudos daugeliu atveju. Žinoma dar priklauso nuo žmogaus. Pvz vienas iš tyrimų parodė jog šios rūgšties teigiamą poveikį labiau pajautė berniukai nei mergaitės. Kodėl, tai neaišku. Omegos 3 yra tam tikras kiekis ir gyvūlio riebaluose, daugiau kai minta žole, o ne grūdais. Tai taip išeina, kad geriau nevalgyti ir gyvūlinių riebalų, kuriuose taip pat yra tam tikras kiekis omega 3? Sotieji riebalai viskas tvarkoje, bet juos valgydamas nepaimsi ir neatskirsi omega 3.
Linui
2010-12-31 14:16:13
Taviems pasvarstymams turime ir atsvarą: http://www.youtube.com/watch?v=PhGJs6to2w4&feature=related Pasiklausyk ko ta babytė (šiais metais jai jau 126 -ri) nemėgsta ir suprasi kodėl, priešingai nei tavajam diedukui, nereikia nuolat gerti cinamono arbatos - cukraus kiekiui kraujyje mažinti. Nevalgo žuvies, tačiau akinukų, priešingai, nei diedulis, ji nenešioja ir mato puikiai. NutriSpec papildai yra unikalūs, todėl, kad jų sudėtis ir proporcijos sudarytos pagal metabolizmo disbalansus. Jei turite noro, galite rinktis patys – NutriSpecas sudėties neslepia, tačiau kaina nemanau, kad bus mažesnė – galite pasiskaičiuoti. Dėl penkių minučių: žinoma, žmonėms įpratusiems mąstyti taip, kaip įkalė į galvą sistema, kitokios metodikos atrodo neįmanomos. Daryti greitas išvadas nereikia, pirma pasidomėkite giliau ir pamatysite, kad už tų penkių minučių stovi ne vieno genialaus žmogaus viso gyvenimo moksliniai darbai. Genialūs dalykai dažniausiai yra paprasti.
Linas
2010-12-31 10:01:21
Turbūt yra dalis tiesos kas dėl omega 3 poveikio. Kitas dalykas Nutri-Spec siūlo tik savo papildus, nustato ko žmogui reikia per 5min. Daugiau primena pseudo mokslą. Kas dėl nuorodų su tyrimais tai nėra daug kur konkrečiai apie omega 3. Plius yra kiti faktoriai kaip dozės ir omega 3 šaltiniai. Jei eksperimentuose naudotos omega 6 ir omega 3 nebuvo patikimos kokybės (kaip oksidacijos procesai), tai nieko nuostabaus apie prastus rezultatus. Valgysi laukinę sūdytą lašišą ar silkę tai nemanau kad sukels problemų. Nesu nei už nei prieš, visur yra dalis tiesos. Na kad ir pavyzdziui zmogus kuriam 108 metai žaliais vaisiais, daržovėmis, geria cinamono arbatą, vartoja alyvuogių aliejų ir 2-3 kartai žuvies per savaitę. Lyg visa tai prieštarautų pilnavertei mitybai, na bet šiam žmogui visai neblogai einasi. Na šiais metais jam jau 109 metai http://www.youtube.com/watch?v=mj7knA3-YUs
studentė
2010-12-29 17:18:30
tikslas labai paprastas ir "žmogiškas" - kad žmogus gautų riebalų rūgščių kartu su paukštiena, nes gi jos itin "geros ir naudingos" mūsų organizmui.
Tikslas
2010-12-21 07:24:16
vienas - gauti didesnį pelną su mažesnėmis sąnaudomis. Paukščiai, gaudami omega 3 dėl laisvųjų radikalų padidėjimo sirgs mažiau, o kadangi jie vienaip ar kitaip nesulaukia senatvės – yra suvalgomi, tai problemos senatvėje, kurios jie nesulaukia, jų nejaudina. :)

 1-20     21-40     41-42    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Nei persivalgymas, nei badas nėra gerai, kai peržengi gamtos numatytą saiko ribą.
Hipokratas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės