Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Tomui
2010-08-18 15:09:01
labai svarių argumentų čia pažėrei, matosi, kad stiprus analizatorius esi :)
Tomas
2010-08-18 12:04:43
Tai tik dar vienas zmogeliukas su savo filasofo gyslele, bando atrasti sau pritarianciu ir is to siekti naudos(nebutinai materialines).Visas pasaulis melu isgyvena, tam, kad isgyventi nereikejo musu proteviams elektros, siluminiu tinklu ir visu kitu paslaugu, zmones kam jus bandote save apgaudineti ir teisinti jei patys tuo gyvenate.Jei jau lengvinates sau gyvenima, tai iki galo, jau nesugrysite i akmens amziu jusu gyvenimas ir taip jau daug "palengvintas"
kinyo
2010-06-20 00:23:08
D. Quinn: "<...you can even steel my books from the library...>" :D Jeigu suprantate angliškai, žiūrėkite visą D. Quinn video, susidedantį iš dviejų dalių: http://video.google.com/videoplay?docid=-7826621532426926190# http://video.google.com/videoplay?docid=-7826621532426926190#docid=-8021009195011209889 P.S. ačiū idėjusiems, po šio video labai susidomėjau D.Q. idėjomis, bandysiu perkratyt jo literatūros... :)
koment
2010-06-01 21:14:55
ko nesugeba sureguliuoti gamta, ta "damuš" nevykę politiniai sprendimai. nereikes nei minėtojo bado ar karo. atsiprasau uz uzuominas apie politika, taciau gyvenimo salygos pirmiausia pradedamos sunkinti sioje "baloje". kas netingi pagalvot, isves paralele tarp didesniu maisto ieskojimo pastangu ir tarp sunkesnio pragyvenimo aplinkoje.
esmė požiūryje
2010-05-27 22:32:04
Guli juodaodis po palme. Ateina baltasis ir klausia: - Ką čia darai? - Ai guliu ir laukiu, kol kokosas nukris. - Oi tu tinginy, juk gali pats užsilipti ir nusiskinti. - Ai, ir taip nukris. - Bet juk jei užsiliptum į viršų, galėtum ir daugiau kokosų nusiskinti. - O kam? Man ir vieno užteks. - Na likusius galėtum nunešti į turgų ir parduoti. - Na ir kas iš to? - Už uždirbtus pinigus galėtum nusipirkti karutį – būtų patogiau kokoso riešutus vežioti. - O toliau? - Tuomet uždirbtum dar daugiau pinigų. Vėliau galėtum samdyti darbininkus, kad jie dirbtų už tave. - Ir kas tada? - Tuomet galėtum sau gulėti po palme ir nieko neveikti. :)
Jogis
2010-05-26 09:50:16
Paskaicius Miestiecio komentarus vilties nedaug, kad siu zmoniu pastangos padeti mums ka nors suprasti sio filmuko pagalba yra maziau nei mazos.
kritikei
2010-05-26 07:01:59
Įdomu, jei garbioji kritikė savo akimis pamatytų kaip gamta atsikrato jos vaikų, ar ji tikrai neišspaustų nė vienos ašarėlės?Šiaip jau, Daniel Quinn yra didesnis patriotas savo gimtinės, nei Tamsta, sėdinti kažkur Jorkšyro slėnyje ir kimbanti su tradiciškai lietuvišku pavydu į skvernus asmeniui, o ne į jo dėstomus dalykus. Teorijų jis jokių nesvaičioja – svaičiojate Jūs, nes DQ tik naudojasi žiniomis, kurias pateikia įvairios mokslo sritys. Ir skirtingai nuo Jūsų, jo sisteminis mąstymas ir matymas jam leido pamatyti tai, ko Tamstai, net ir pateikus visiškai "suvirškintą" produktą, niekaip nepavyksta. O sklindanti tradiciškai krikščioniška "užuojauta" Madagaskaro deimantų kasyklos darbuotojams rodo tik viena – esate giliai įklimpusi į savo motinos kultūros liūną, iš kurio išlipti neturite nei noro, nei galimybių. Sėkmingo vartojimo ir dar didesnio savo potencialo realizavimo!!! Ir atidžiau skaitykite tekstus, nes momentas "Perskaitykite tai, kas rašoma skyriuje „Animizmas“, perkratykite savo elgesį gyvenime, paanalizuokite to elgesio grožį perskaitytų ar išklausytų šio straipsnio minčių fone, ir jau tuomet griebkitės vertinančio rašinėlio komentaruose" straipsnyje buvo arba neperskaitytas, arba tai buvo padaryta jau esant miego būsenoje, nes atsibudusi nuo DQ filmo, kažkodėl visgi puolėte komentuoti, nors jūsų namų darbai – visai neatlikti.
kritike
2010-05-26 02:55:05
Idomu, jei pats ponas Quinn'as atsidurtu siaures afrikoje arba madagaskaro deimantu kasykloje be galimybes is ten istrukti. viena - yra svaicioti teorijas ir megautis savo komformistiniu gyvenimu siltnamyje, kita - yra bandyti isgyventi. dar slyksciau, kai apie "atsilikusiu" zemynu zmones mastoma kaip apie zemesne rusi. jie tokie patys zmones kaip ir jus, tik salygos neleidzia jiems isnaudoti savo potencialo. beje, turime visko per daug, bet musu populiacija nedideja, vadinasi, gamta bet kokiu atveju randa budu save reguliuoti. o kai reikes - ir visiskai atsikratys. del to verkti nereikia.
Linksmai
2010-05-25 22:53:40
Tik tuomet, kai pirmoji beždžionė civilizacijos priešaušryje paėmė į rankas lazdą, kitos pradėjo dirbti....:))) Įdomu, koks tai buvo darbas? Turbūt žemdirbystė......
Radvilaitei
2010-05-25 17:38:18
Gerbiamoji, ar šiandien pusryčiams tarnai netikusį patiekalą ant stalo dėjo, kad Jus mintis urantinė užklupo ne vietoje visai ir šitaip nekokybiškai paskatino Jos Didenybę išsireikšti? :)
AtA Rūtai B.
2010-05-25 17:17:00
Apie etiką. Be jokios abejonės, miela Rūta, neetiškumo faktų komentaruose yra. Bandau gi juos teisinti...Nėra blogai kada žmogus nežino - yra blogai tada kada nežinojimas tampa pranašumu ir tas "pranašumas" viešinamas, kitais žodžiais - dėl įgimtos tinginystės (geriausiu atveju), arba dėl įgimtos negalios (blogiausiu atveju) žmogus tingi. Tingi, arba negali, bet žino, arba galvoja, kad žino, bet tingi vis tiek pele "pagooglinti" ir sužinoti daugiau - gi pagrindinė žinia sužinojus daugiau būtų sekanti - su visa vidine atsakomybe duoti sau ataskaitą sąlygojančią sprendimą - ar tų žinių pakanka tam, kad dėstyti savo "protingą kritiką". Blogos, neteisingos kritikos nebūna...būna tik nuoga be jokių svarių argumentų, bei motyvų ir pastaroji gi be jokių skurpulų, be jokio "vyniojimo į vatą" bus skandinama "neetiškumo baloje" (pats esu šio metodo šalininkas). Nežinojimas, arba nesupratimas turi vieną gerą "kolegą" - tai baimė. Baimė klausti, kada kažkas kažko nežino, arba nesupranta. Toji minėtoji baimė ir yra tas didžiausias stabdis į suvokimą nežinomo. Queen'as dėsto stipriai argumentuotą teoriją, bet baimė (ir jų ne viena - jų daug) neleidžia žmogui suvokti apie ką čia kalba - jis bijo klausti...todėl kad jau viską "žino"...
ru
2010-05-25 10:25:48
tai ar jums neatrodo, kad mes tikrai sukames vartojimo rate ir kad pasaulis susimaises, ne tik maistu, bet ir tradicijom, lytim..ir pan. Ar jus nemanote, kad gamtos desniu nesilaikymas mus veda ne tik i fizine, bet ir dvasine prazuti?
Barbora
2010-05-25 09:42:53
Aš irgi pritariu kad daug nesamonių šitame straipsnyje. Paskaitykit "URANTIJOS KNYGĄ" ten yra dvasinių būtybių apreiškimas žmonijai, ten viskas yra paaiškinta.
miestis
2010-05-25 09:18:00
ne nu jie tiesiog gimsta daznai ir tiek, bet nesulaukia brandaus amziaus.,, kaip muses krenta ir cia ne del maisto
Stebėtojas
2010-05-25 09:02:33
O straipsnis iš tiesų geras. Visiems rėksniams kaip su tarka per užpakalį. Seniai buvo aišku, kad mes nebesivadovaujame gamtos dėsniais. Tik niekas nedrįso įvardinti - kokiais. Žmonių perteklių galima sumažinti trim būdais - maisto ribojimas (badas), karas (sunaikinama perteklinė populiacijos dalis, deja, dažniausiai išsilavinusi), kolonizavimas (naujų teritorijų užėmimas). Pastarasis variantas šiuo metu neįmanomas, Žemė jau ir taip per tankiai apgyvendinta. Deja, kitų planetų kolonizuoti kol kas negalime. Reiškias, lieka tik du būdai tai padaryti (bent jau šiuo metu).
Stebėtojas
2010-05-25 08:56:58
Matosi, kad Miestiečiui visiškai išplautos smegenys. Gimstamumą visais laikais apsprendžia maisto ištekliai. Nėra maisto - nėra vaikų arba jie miršta badu, nes dar per silpni savimi pasirūpinti. Nesant maisto ilgesniu laikotarpiu nusilpsta ir subrendę organizmai. Jei dar nebus maisto - jie mirs. Jei tokios paprastos logikos Miestiečiui "neina" suprasti, tai jam iš viso ne vieta čia komentuoti.
Ruta Banionyte
2010-05-25 08:55:11
Kaip smagu kad, tokia informacija mus pasiekia. Ačiū, vertėjams ir rašytojams. HS puslapį skaitau jau pusė metų ir palengva nuo straipsnių apie sveikatą, perėjau prie Danielio Quinno knygų, o tada ir prie gamtos dėsnių ir visų kitų labai teisingų aministinių idėjų. Dėl ko taip atsitikoJ? Ogi todėl, kad turėjau nuostabų tarpininką tarp Quinno ir mano smegenų. Kuris kantriai, be arogancijos atsakinėjo į mano kvailus klausimus, ir nesijautė daug pranašesnis( jei ir jautėsi tai sugebėjo nedemonstruot). Tokiam žmogui linksiu dėkinga už tai, kad pakeitė mano gyvenimą. O šiap jei neturi mediatoriaus, ta informacija užgriūva tave kaip lavina, tada stengiesi pamiršt, bet balsas giliai viduje tau kužda, kad tai yra tiesa. Tada ieškai su kuo pasidalint ta mintim...Ir čia ta vieta, kaip išmintingieji HS rašytojai, jau būna užsiskleidė dangiškąjį šydą, ir TAVO motinos kultūros įskiepyta mintis, garsiai išreikšta HS komentaruose, sulaukia plaktuko! Ne gyvybingos diskusijos ir svarių argumentų, bet ...”esi durnius, nesupranti ir nelįsk”. Taigi norėčiau pasiūlyti protingiesiams atlikti darbelį iki galo. Patenkinti ne tik savo poreikį skleisti tiesas, bet ir surasti kantrybės naujai atėjusiems pasiekti Jūsų minčių aukstumas. Žmogų puoli, jis ginasi. Kognityviniai procesai blokuojami, inkstintas veja gintis ir vietoj to, kad suprastum mintis, mosuoji prieš straipsnį savo kardu ir apsigynęs pabėgi.
Kaimietis
2010-05-25 00:10:10
JO - Miastietis tikras malačius - suprato kame če reikalas su tais afrikanais. Tie mokslininkai nieko nesuprata. Kaškokios niasamonės straipsnyje, toks vaizdas. Aš irgi neperseniausiai grįžau iš tarpgalaktinės ekskursijos namo į planetą vardu "Žemė" po kokių 20 000 metų ir nieko nesuprantu kas čia darosi, bet užtat viską žinau ir miestietis viską žino ir dar geriau - juk jis niekur nebuvo išvykęs iš savo namų - jam geriau matosi tiesos. Gi, didžiausia blogybė - jo vaikai, o po to jo vaikų vaikai matys tas pačias "tiesas", suks tas pačias savo "gyvenimo" rankenas N generacijų, kažkurie gal ir prakus - taps politikais, palūkininkais....bet visi jie suks tą pačią "rankeną". - Ar čia apie šituos miestiečius - idiotus kalba straipsnyje? - Ne, ne apie šituos - čia žymiai blogiau.
Alus
2010-05-24 22:54:26
Miestietis maladec parasei. Tie afrikos begalviai ant tiek nemoksiskai gyvena, kad net baisu. Pastatai mazi, pramone neisvystyta, nedarbas didelis. Nu nesakau kad lietuvoj viskas labai gerai, bet ten tai puikus pavyzdys kad reikia daryti zmones labiau civilizuotus. Ir siaip straipsnis gryba pjauna. As pvz nueinu i ikine ar norfa nusiperku kiek reikia paest semkiu, alaus ir nematau problemos. Maziau kaisiot reikia ataugas ir vaikus gamint. Kaip pasakytu pazistamas Juozas, jau kai prasidedi su mergom tai vaiku prisidarai ir negyvenimas
Miestietis
2010-05-24 22:51:04
kaip kulturingas zmogus gali zeti tokia propoganda ir ja tiketi? kazkoks apsurdas....

 1-20     21-23    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Žmogaus gyvenimas tapo panašus į degtukų dėžutę. Elgis su ja atsargiai - juokinga. Elgtis nerimtai - pavojinga.
Riunuskė Akutagava
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės