Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Arwen
2012-09-12 11:13:25
OHO! Kiek skiedalo ir nei vieno įrodymo!
hm
2011-12-16 11:49:33
http://blazelabs.com/pics/atomsibm.jpg
to RB
2011-05-02 21:56:56
Ateik rytoj, bus linksma :)
RB
2011-05-02 21:43:22
Žinojau, kad šitas puslapis nerealus, bet tokio šedevro net iš jo nesitikėjau. Sakyčiau, labai tinka prie visų kitų genialių įžvalgų apie pasaulines farmacininkų konspiracijas, naikinant žmoniją skiepais, apie homeopatinius vaistus ir t. t. :D
Mykolas
2011-05-01 17:00:28
Siūlau autoriui pasitikrinti sveikatą. Visiems kartkartėmis dera pasitikrinti ar viskas gerai, nueiti pas šeimos gydytoją, kad apžiūrėtų, pas psichiatrą apsilankyti, kaip tik būtų proga tada pasidalinti mintimis apie tai, jog niekas neturi atominės sandaros. Juk reikia sveikatą tausoti.
užlenktuvas
2011-02-03 01:18:17
jei tai noras išprovokuoti komentarų laviną tai suprantu, bet jei žmogus(autorius) iš tikro taip mąsto, tai be abejonės originalu - bet kvaila - mažų mažiausiai :)
Pontijus
2010-12-21 14:22:44
Uždaryt patarčiau tau savo laptopą. Uždaręs, užsimerk, susikaupk ir savo neeilinio proto gebėjimo dėka sutverk dar vieną argumentą kiek stipresnį už "argumentą" - "nesąmonė"
-
2010-12-21 14:05:41
Nu sita puslapi tikrai uzdaryti reikia. Tokiu nesamoniu seniai nesu skaites...
to 2010-10-22 14:01:26
2010-10-22 19:41:12
Joks aš ne studentas. Ir nereikia man priskirinėti nebūtų dalykų: "tiki, kad mokslas yra auksciau visko ir viska galima juo paaiskinti". Aš to niekur niekada nesu rašęs, čia tik tavo klaidingas įspūdis. Priešingai, aš manau, kad mokslas niekada nepaaiškins, visa ko Esmės. Ir būtent tuo man ir patinka kvantinė fizika, kad ją studijuojant matosi, kad už viso to stovi kažkas mistiško, ir koks yra bejėgis mokslas visa tai paaiškinti. Tavo minimą filmą esu matęs, galiu pasakyti tik tiek, kad tai vertas pažiūrėti, tačiau ypatingai kažkuo nenustebina. Matai, šiandien pasaulyje yra tiek informacijos, tiek teorijų, tiek visko daug, kad jau darosi neįmanoma atskirti auksą nuo pelų. Sunku suprasti, kas yra teisus, o kas ne. Mokslas, bent jau man, yra kažkoks kelrodis, tačiau visada išlieku skeptiškas viskam. Pavyzdžiui, kol kas esu skeptiškas evoliucijos teorijos atžvilgiu, tačiau realių alternatyvų kol kas nematau. Kai pradedi galvoti šiuo klausimu, kartais gali ir stogas pavažiuoti, kai pamatai, kaip viskas yra sudėtinga. Ant tiek sudėtinga, kad net ir Intelligent design teorija, manau, yra per skysta tai paaiškinti. O apie religiją (yra kelios išimtys, tačiau esmės tai nekeičia) galiu pasakyti tik tiek, kad tai yra visiškas nonsensas. Sumalu visus argumentus, internete to nedarau, diskutuojant "gyvai" tai duoda kur kas geresnius rezultatus.
to Valdas
2010-10-22 14:15:58
"Bezdeselis" as speceliai parasiau :). Net man sunku vienam zodi padaryti 3 gramatines klaidas (o ne viena). Malonu kad tau patiko. Del anekdoto: prie ko cia elektra? Juk mokslininkai nesiaiskina kas yra elektra. Is Fermi pasisakymo, karts nuo karto mokslininkai vis pripazysta kad dievas yra: tikek nematytdamas, suprask neisivaizduodamas :). Bet kvantine teorija paaiskinama zodziais. O jei zodziais paaiskinama, tai ir isivaizduoti galima. As neatmetineju teoriju, o stai su zmogum kuriuo diskutavau - atmetineja. Jam viskas kas neilenda po Einsteino teorijai ir/ar jai priestarauja - bodutes pasakos. Mes snekama apie tuos pacius dalykus. Juk as viska ka rasiau norejau pasakyt ta pati ka ir tu: NEATMETINEKIM TEORIJU todel, kad jos nepatinka, neatininka musu paziuru, neatitinka teoriju parasytu visu priimtais autoritetais ir pan. Teorija turi buti patvirtinta/paneigta ne emociskai (ir/ar pagal autoritetus), o pirma matematiskai, antra praktiskai.
to 2010-10-21 19:23:33
2010-10-22 14:01:26
Man keistai atrodo kai zmogelis perskaites vadovelyje apie Einsteino padaryta "zygdarbi" pradeda rekti visiem - jus visi kvailiai, o mes su Ensteinu patys protingiausi. Paklausi ko nors konkreciau ir pasirodo nieko jis nezino ir geriausiu atveju operuoja perskaitytom ir sau nesuprantamom abstrakcijom. Beja, Einsteinas gal ir buvo genijus, bet genialumas jam nepadejo dirbdant su visuotine teorija nugaleti savo ego ir atidaryti savo prota kitom teorijom. Taip ir uzmigo ant lauru. Matosi esi stropus, tiksliuju mokslu studentas (bent jau mentalitetas tai tikrai tokio lygio) ir dar tiki, kad mokslas yra auksciau visko ir viska galima juo paaiskinti (as taip pat toks buvau). Kad jau metaisi nuorodom, as tau taip pat siulyciau paziureti dokumentini filma "EXPELLED: No Intelligence Allowed". Bet atsargiai, jis gali nuvainikuoti tavo isivaizdavima apie mokslo pazanga, kad mokslas yra atviras naujom idejom. Nors as asmeniskai su kai kuriais niuansais nesutinku, bet filmo idejos nekeicia: jei tu, mokslininkas, nepritari visuotinai priimtai idejai, tu esi ismetamas is mokslo. O tie visi eksperimentai kurie paskende internete nieko verti jei jie nera iskeliami i isore, apie juos placiai nediskutuojama, apie juos neraso ne tik kad moksliniai leidiniai, bet ir bulvariniai. Paimk nors ir elementariausia pavizdi: alternatyvios energijos variklis. Nors apie ji daug prirasyta ir daug parodyta, tai net nesnekant apie eksperimentus, kiek buvo padaryta veikianciu prototipu per paskutinius 40 metu? Manau sutiksi, kad daug. O mes vis dar 19 amziuje su vidaus degimo varikliu.
to 2010-10-21 17:03:43
2010-10-21 19:23:33
Tu ką, manai, kad mokslininkai yra "kvaileliai" ir visi vieną giesmelę gieda? Ar žinojai, kad fizikai yra patys didžiausi garbėtroškos ir tik ieško ką naujo surasti ar kaip sugriauti nusistovėjusias pažiūras. Bet kokiam fizikui bus šventė jei jis sugebės sugriauti kvantinės mechanikos pamatus. Štai vienas iš atvejų: http://en.wikipedia.org/wiki/Afshar_experiment Kažkada buvo manoma, kad klasikinė fizika yra yra "viskas" ir viską galima paaiškinti Niūtono idėjomis. Tačiau pasirodė, kad Niūtono dėsniai negalioja mikropasauliui. Reikėjo kažko naujo. Ir atėjo Enšteinas su Planku. Ir ko tu kabinėjiesi prie Boro atomo modelio. Modelis ir tėra modelis, kaip žemėlapis nėra teritorija kurią jis vaizduoja. O tu ką manai, kas vyskta dalelių greitintuvuose? Fizikai gali manipuliuoti pavieniais elektronais, protonais, neutronais, fotonais ir iš to gauri kažkokius rezultatus. Jau buvo sakyta, kad atomo tu savo akimis niekada nepamatysi, nes tai yra neįmanoma. Galima turėti tik modelį. Visas chemijos mokslas naudoja dabartinę periodinę elementų lentelę ir ką, ji neveikia? Dar kartą pasikartosiu, bet koks fizikas parduotų sielą velniui, jeigu galėtų įrodyti eterio teoriją ar ką kitą ir sugriauti viską kas žinoma nuo Enšteino ir Planko revoliucinių idėjų.
Valdas
2010-10-21 18:10:16
Padaręs vieną gramatinę klaidą, parašei žodį, kuris labai gerai apibūdina tavo rašinį: BEZDĖSĖLIS. Fermi apie kvantinę mechaniką yra sakęs, kad ją reikia suprsti neįsivaizduojant. Tiems, kurie nepripažįsta to, ko negalima nupiešti, šis mokslas per sunkus. Kita vertus, nei viena teorija neaprašo visumos. Visas teorijas reikia tobulinti ar atėjus laikui pakeisti naujomis. Bet visiai atmesti teoriją, kuri paaiškina daugelį reiškinių, neprotinga. Gal turi teisingesnę teoriją, ar tik bezdėsėlį? Beje, anekdotas buvo ne apie elektroną (kuris turi savo apibrėžimą), o apie elektrą.
to Einšteino kritikam
2010-10-21 17:03:43
Straipsniu apie tokius kaip tu internete irgi pilna galima rast. Taip kad nesimetik jais. Apie tavo nusisnekejima "Gamtoje niekas neturi atominės sandaros" tu man priminei anekdota kai kirvis destytojas labai nenorejo rasyti 10 studentui (nes gyvenime niekam nebuvo parases) ir pasiule, jei atsakys sekanti klausima jis parasys jam 10. Jis paklause "kas yra elektronas?". Studentas nubalo visas ir trukciojanciu balsu pasake "Destytojau, tikrai tikrai zinojau, bet uzmirsau". I ka destytuvas atsake "Kokia netektis pasauliui! Vienintelis zmogus zinojo kas yra elektronas, bet ir tas uzmirso!" Taigi, Jei tu toks visas issimokslines tai pasakyk kas yra ATOMAS. Jei pradesi svaigt kad elektronas yra debeselis, o branduolys yra keli apvalus burbuliukai pasivadinantys protonais ir neutronais, tai nueik i maxima, nusipirk degtines litra ir nusitasyk. Is to tikrai naudos bus daugiau: kita diena pajausi kad turi galva. Kaip mes paisom atoma? Nupaisom kelis burbulus viens prie kito ir toleliau nupaisom kelis "nemashnus" burbuliukus ir sakom - tai elektronai. Bet po to pasitaisom "na elektronai tai ne visai burbuliukai, o bezdeselis". Tai jei puse debeselio nuskelsim, tai turesim po puse elektrono. ir kruvis bus - puse neigiamo kruvio. O atomo branduolys? Tai protonas ir neutronas - du pusbroliai-burbulai. Bet ne, tai ne burbulai! (saukia mosklininkai) Tai kvarkai! O vat kvarkai ...burbulai... (tyliai ir kasydamiesi galva) bent jau kol kas, kol suzinosim is ko jie sudaryti (su viltimi balse). O cia dar STYGU teorija atkeliavo. Matematiskai - Mocarto simfonija. Bet irodymu nera. Tai kur tau: styga tokia menka, kad atomas pagal ja kaip mums visata. Ir dar jis egzistuoja 10-matej erdvej. Straipsnis vertas demesio vien todel, kad bando sugriauti "vienos krypties moksla", kuris tik tvirtina savo teorija, o kas priestarauja teorijai, to arba nera arba "patobulinus" teorija (ka nors dogmatiskai priimant) galima butu sukisti po ta pacia teorija. O tokie reksniai kaip tu panasus i religinius fanatikus. RELIGINIAI FANATIKAI IR SIUOLAIKINIS MOKSLAS NIEKO NESISKIRIA: ir ten ir ten viska bandoma paaiskinti viena, seniai SUGALVOTA teorija. Kai po keliu simtu metu mokslas irgi apaugs dogmom – tai universitetai taps vienuolynais ir tai vadinsim religija. Ir vienuolius bus galima atskirti pagal juoda, kvadradine kepure su kutosu.
Sarunas
2010-10-20 02:46:22
Formules, teorijos, lenteles, teoremos ir kt yra tik abstraktus zmogaus proto kuriniai, sukurti tam, kad "suprastume". Nemanau, kad pati motule gamta turi kazka panasaus i Mendelejevo lentele kokioj nors bibliotekoj olose ar ant berzo toses isrezusi... Kadangi musu protas abstraktus tai ir suvokimas apie visuma toks pat. Tie kurie teigia, kad tai yra butent taip o ne kitaip yra lygiai tiek pat teisus kaip ir tie kurie neigia. Didziule problema yra musu protas, kuris mum leidzia patiketi jog esame dievo vietininkai zemeje ir jog mes viska cia galime valdyti (na beveik viska), viska paaiskinti... Yra nemazai tikinciu jog gali isgelbeti pasauli... nuo ko? :D O galu gale tai tik zinau jog nieko nezinau... Gal geriau "irodyti" ir itikinti save jog esame tik mazyte gamtos dalele, ir maziau kistis ir tobulinti tai kas tobula, tada gal ir paaiskes viskas po velniu.. :)
to "Optimistui"
2010-10-19 14:22:03
ar turėtume suprasti, kad dabar iš Jūsų varpinės seks pataisymas? O į Šventą raštą nereikia "paste'inti", nes ten jau ši informacija yra, tik ne taip tiesiogiai ir matomai, kaip tikitės.
Optimistui
2010-10-19 13:51:19
Jeigu galvojate, kad nusišnekėti daugiau negalima, tai Jūs nepataisomas optimistas. Šio puslapio galimybės neišsiamiamos!!! Ir viskas, kas parašyta - tiesos rafinadas. Nei taisyti, nei kritikuoti negalima. Nebent copy/paste tiesiai į Šventą raštą... :)
Einšteino kritikam
2010-10-18 20:21:29
Čia straipsnis apie tokius kaip jūs: http://www.cosmosmagazine.com/features/print/1162/was-einstein-a-fake? O HS straipsnio autoriui siūlau "pailsėti". Man užteko šitos minties: "Gamtoje niekas neturi atominės sandaros" - nusišnekėti daugiau turbūt neįmanoma.
To to 2010-10-16 20:59:08 2010-10-18 08:55:38
2010-10-18 12:59:47
Taip, buvo antihipotezių apie eterį, kol nenutiko štai kas: http://bourabai.kz/marinov/index.html
Greddy
2010-10-18 12:53:23
Taip, tačiau gerai neįsiskaitei: buvo "pagautas" greitis, nors ir mažas. Ir čia tik "standartai" neleido laikyti to pasisekusiu eksperementu.

 1-20     21-28    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Apie savo sveikatą galite spręsti iš to, kaip jūs džiaugiatės rytmečiu arba pavasariu.
G. Togo
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės