Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
rola
2013-08-16 22:47:28
Nu va,jau ir kiti prablaivėjo nuo "natūralių vaisių" http://www.youtube.com/watch?v=yLCi2DzY8_8
Ona
2012-10-18 12:06:49
ne tik svedai zino,skaiciau japonu gydytojo H.Shinya knygas,ten apie alieju blogai kalbama.Bolotovas isvis alieju vadina pokostu.As taip pat sunkiai tai patikejau,nes tiek metu buvo teigiama kad aliejai gerai,galvojau,kad tai tik amerikieciai prigalvojo.
Giedrius
2012-10-18 08:31:38
Siulau pradziai paziureti amerikieciu dokumentini filma "Fat head", ten puikiai paaiskina is kur kilo ta nesamone, kad sotieji riebalai yra blogai, o polinesotieji gerai. Svedai jau zino, kad tai nesamone. Visas kitas pasaulis vis dar praplautomis smegenimis.
Inga
2012-10-17 10:06:34
Negaliu patikėti, kad tokie kenksmingi aliejai. Perskaičiau nemažai literatūros, ten visur kaip tik atvirkščiai smerkia sočiuosius riebalus. Kaip pavyzdys visada pateikiamos viduržemio regiono šalys, kurios viską gamina aliejuje o jų gyvenimo trukmė viena iš ilgiausų. Gal galite nurodyti kokį šaltinį kur būtų galima daugiau pasiskaityti šia tema?
luna
2010-10-30 12:20:16
nu, tai problema tame ir yra, kad cukrus blogietis, saldikliai dar didesni blogiečiai, o priklausomybė yra ir turbūt niekur nedings - taip norisi saldžiai. aš labai labai stengiuosi, ir man beveik beveik sekasi nenaudoti cukraus, na bet kas be nuodemės? (homosanitus? ;))).......bandysiu rast pagamintų tablečių užsieny - girdėjau, kad skonis šiek tiek anyžinis (weeeeeh), bet įdomu paragaut. esu arbatos iš lapelių gėrus - visai nieko. ačiū labai už atsakymą :)*
Jei
2010-10-30 08:22:05
žmogus turi problemų, tuomet vartoti steviją galima. Tačiau kam perlipti nuo vienos priklausomybės ant kitos? Ar ne geriau jausti tikrą skonį to, ką valgai ir geri, o ne skonių mišinį visą laiką suvedamą į saldų? Stevija, beje, padidina L-karnitino sintezę kepenyse ir tai jos ko gero yra vienas iš didžiausių privalumų, nuo kurio prasitęsia visos kitos teigiamo poveikio grandinės. Kol kas mokslas jos vartojime didelių minusų nelabai randa.
luna
2010-10-29 21:47:02
kaip manote, ar stevija (nuo augalo lapelių arbatos iki parduodamų miltelių, tablečių etc) galėtų būti nekenksmingas cukraus&co pakaitalas? neigiamos informacijos kažkaip nelabai radau...
HoRuS
2010-05-11 17:44:25
"atrodo ''Fruktozės vartojimas yra antroje lyderio vietoje tarp žmogaus mirtingumo priežasčių – antra po polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (aliejaus ir su juo gamintų produktų) vartojimo." o man atvirščiai atrodo, kad šitas sakinys yra kvailiausias iš šito straipsnio. Daugelis tyrimų tvirtina, kad fruktozė kaip tik žymiai mažiau užkelia gliukozės kiekį kraujyje ir ją gali vartoti net diabetikai... Antra sakinio dalis dar durnesnė - nuo kada pavyzdžiui pasidarė kenksmingas linų aliejus (nebent ant jo kepama) ar žuvų taukai?
sssimka
2010-04-28 16:38:55
o man sitas sakinys vertas demesio atrodo ''Fruktozės vartojimas yra antroje lyderio vietoje tarp žmogaus mirtingumo priežasčių – antra po polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (aliejaus ir su juo gamintų produktų) vartojimo.'' verta isiminti.
Visaėdis
2010-04-28 16:08:09
Paklausiu HS komentarų temomis: ar įsisavinimo greičiui reikšmę turi tik skrandžio prievarčio atsidarymas? Gliukozės atskyrimas nuo greipfruto ląstelienos ir įsiurbimas žarnyne - nesvarbus? Dėl mėsos: jei rašom apie jos būtinumą šaltyje, turbūt geriau mažinti jos vartojimą vasarą ir didinti žiemą? Ar kad organizmas neprarastų sugebėjimų ir bakterijų, maitintis kuo vienodžiau? Beje, Shinya siūlo orientuotis pagal mėsai plėšyti tinkamų dantų kiekį: turim jų apie 15%, tai tiek valgykim ir mėsos. O komentaras apie kirminus neblogai paaiškina, kodėl užkietėję cukraus mėgėjai gyvena pakankamai ilgai. Bet nežiūrint į tai, peršasi išvada, kad visaėdiškumas, lankstumas, saikas ir balansas yra svarbesni už aklus draudimus.
XXX
2010-01-07 12:43:03
Tema ne ta, bet mano vyras šį rytą prisiminė - jo bobulė buvo didžiulė virto kiaulienos riebalo mėgėja. Išgyveno virš 90 metų, buvo liekna ir pilno proto. Gal genai, o gal ir riebalai tam turėjo įtakos. Mano bobulė visada sakė - riebalai, tai sveikata. Ji valgė riebiai, jos vyras (mano senelis) - tik liesą mėsą. Senelio net nemačiau - seniai kapuose dėl džiovos. Bobulė išgyveno beveik 90m.
HS>Andy
2009-09-30 15:20:06
Na visų pirma, Andy, ne vaisiai smerkiami, o fruktozė, ir ne smerkiama, o patariama jos vartoti kaip galima mažiau. O to patarimo priežastis – plintantis nutukimas, diabetas ir kt. ligos. Taip, kaip tavo kumyras Herbertas Šeltonas savo tautiečiams aiškino, jog reikia riboti mėsos vartojimą(kuo pasižymėjo ir pasižymi JAV, nors pati mėsa yra normalus maisto produktas - ilgaamžiai jakutai, Taimyro pusiasalio gyventojai ir kiti puikiai tą iliustruoja), taip ir mes akcentuojame fruktozės vartojimo ribojimą, nes ši medžiaga yra ne tik vaisiuose ar daržovėse, bet ir daugelyje dabartinių gėrimų, konditerijos gaminių, jogurtuose ir t.t. Tavo patarimai dėl maisto nemaišymo ne visai tikslūs – galutinis paruoštas maistas ląstelei ir jos regeneracijai yra arba energetinė medžiaga gliukozė, arba statybinė medžiaga aminorūgštys. Procesai, vykstantys skrandyje, toli gražu nėra tokie, kokius aprašo maisto derinimo šalininkai. Į skrandin pakliuvusį maistą organizmas visada primaišo medžiagų iš paties organizmo( tai patvirtina ir pvz.badavimo metu vykstantys virškinimo procesai skrandyje). Taip, tavo minimas Dr. Graham išgydo diabetą, bet tu nepamini kurio tipo diabetą. Gydymas gausiai fruktozės turinčiais vaisiais antro tipo diabetu sergantį ligonį nuvarys į kapus. Apie riebalų vartojimą negalima teigti vienareikšmiškai. Pietuose gyvenančiam jaunuoliui gal ir pakaks jūsų siūlomo riebalų kiekio, bet pagyvenusiam šiauriečiui - anaiptol. Riebalai yra pamatinė gyvybės medžiaga - ląstelių membranos, hormonai, plaučių surfaktantas, smegenys ... visa tai gaminama iš riebalų. Be to riebalai ir patogiausia energijos kaupimo forma. Pasiimkite kiek norite vaisių ir iškeliaukite ašigalin - žūtis garantuota nuo energijos trūkumo. Gliukozė perdaug griozdiška energijos kaupimo forma. Be pakankamo riebalų kiekio nevyks ir angliavandenių įsisavinimas – angliavandeniai dega tik riebalų ugnyje. Apie mineralus kultūriniuose vaisiuose ir daržovėse – žemdirbiai į dirvą pila tik 3 elementus - kali, fosforą, azotą (pagal juos ir vadinamos trašų grupės), dar šiek tiek kalcio, magnio ir sieros. Omenyje turiu ne gėlininkes, galinčias nusipirkti vazonėliui mikroelemtinių trąšų. Kalba apie tuos milijonus hektarų, kuriuose žmonija augina sau pagrindinį maistą – kviečius , kukurūzus, soją, ryžius ,,,, O AUGALAI IŠ DIRVOS NUOLAT IMA VISĄ MENDELEJEVO LENTELĘ. imame viską – gražiname tik keletą, Kas atsitinka su dirva?
andy
2009-09-30 13:41:16
Idomus straipsnis deja vaisiai be reikalo smerkiami. Vaisiai labai naudingas energijos saltinis tik zinoma juos reikia valgyt atskirai ir nemaisyti su kitais produktasi isskyrus zalias darzoves, kaip salota salieras. Taip pat reikia prisiminti, kad net ir is toli transportuojami vaisiai ir darzoves vis dar turi enzimu, zinomo geriau valgyti vietinius. O enzimai zusta verdant ir kitaip termiskai apdororant maista. Valgant vaisius svarbu vartotoi pakankamai zaliu darzoviu, ir nes darzoves turi mineralu. Taip pat svarbu nemaistyti su riebalais ir nevartoti daug riebalu ne daugiau nei 20% kaloriju is riebalu. Ir beje Dr. Graham net diabetikus isgydo juos maitindamas vaisiu ir darzoviu dieta ir eliminavus visus riebalus. Taip pat yra net raw food dieta/ stylius kur valgomi vien vaisiai, darzoves truputie seklu ir aliejus. IR beje sia dieta as jau seku beveik du metus. APie net ir hibridizuotu vaisiu nauda daug raso ir sako Dr. Graham, galite ji pagoolinti. ir geriau naudoti startpage.com , nes jis sskirtingai nuo google neiraso jusu ip ir neregistruoja keikvienos jusu paeiskos. CIa galite gera fruit report. http://myoptinpage.com/?pid=2961304&pop=0
HS>Cometai
2009-09-29 18:26:16
Šaunu, kad atsitiktinis nelogiškumas tekste(toliau tekste yra paaiškinimas kas yra laktozė) sukėlė šypsnį ir taip pataisė jūsų nuotaiką. Pastabumas didelė vertybė. :) . Apie vaisių, tai yra fruktozės "saugumą" galite paskaityti kad ir čia - http://weightoftheevidence.blogspot.com/2005/07/fructose-and-obesity.html ...Fruktozė skatina organizme oksidacinius procesus, o tai reiškia ir laisvųjų radikalų gamybą. Fruktozė padidina šlapimo rūgšties kiekį kraujyje, o tai savo ruožtu blokuoja veikimą insulino – hormono, reguliuojančio ląstelėse gliukozės utilizaciją - priešingai nei jūs manote. Jeigu laikosi per aukštas šlapimo rūgšties lygis kraujyje, tai ima reikštis metabolinis sindromas, charakterizuojamas arterine hipertenziją, padidintu cholesterolio ir trigliceridų kiekiu kraujyje, insulinorezistentiškumu, antrojo tipo diabetu. Dėl greitesnio vaisių virškinimo: jei suvalgysite saldaus torto gabaliuką, o kolegė, tarkim, greipfrutą, tai kraujyje fruktozė atsiras ne ką lėčiau už torto cukrų, nes skrandžio vožtuvas į dvylikapirštę atsidaro ne nuo fruktozės ar sacharozės, bet nuo skrandžio turinio pH - sukilusi skrandyje rūgštis atidaro vožtuvą. pH-metru pamatavus greipfruto ir torto pH, rasime, kad greipfrutas yra daug rūgštesnis už tortą, todėl vožtuvas nuo suvalgyto greipfruto atsidarys kur kas greičiau, nei nuo cukraus.
Cometa
2009-09-29 13:26:01
Del to, kad cukrus parsiduoda geriau (nei ne cukrus) nekyla jokiu abejoniu. Vieni tai daro snikersu, bounty, ledu ar tortu pavidalu, kiti augina vis saldesnius vaisus ir uogas - paklausa gimdo pasiula. Taciau viskas priklauso nuo kiekiu, jei tokie vaisiai tampa mitybos dalimi, tuomet gero nelauk. Nesutiksiu tik su tuo, kad grynas cukrus ir fruktoze vaisiuose yra tas pats. Cukrus praktiskai be jokio laiko intervalo patenka i krauja (akimirksniu istirpsta), o vaisiams suvirskinti reikia iki 30 min, o tai savo ruoztu leidzia organizmui paigaminti insulina ir subalansuoti gliukozes pertekliu. Visgi vaisiai saugiau nei cukrus. Straipsnyje truksta nuorodu i saltinius (tas jau buvo mineta), na, o sitas faktas: "Taigi kas suteikia vaisiams ir uogoms tą saldų skonį? Cukrūs – gliukozė, fruktozė, sacharozė, laktozė. " sukele sypsena :D Skaiciau taip: "...suteikia vaisiams ir uogoms ... saldų skonį ... laktozė. "
Kabliukui
2009-09-22 16:50:54
Vladeli, vaikeli, pats laikas būtų suvokti, jog sultys spaudžiamos ne tik iš vaisių, bet ir iš daržovių. :)
vladas
2009-09-22 12:27:43
na jusu puslapi tiek priestaravimu, kad jau net patys (autoriai) tikriausiai nebezino kuo tiketi ;) vienam straipsni rasote, kad sultis gerti sveika, o kitam teigiate, jog vaisiai vos ne nuodai. gal biski daugiau pasiskaitykit ar ka, kad susidarytumet nepriestaraujancia, logiska nuomone.
GRIZLY
2009-09-20 18:04:53
Mielasis... praleidai temą apie alų - nuo jo moteriški papai auga su visom ištekančiom, taip sakant. Tad daryk išvadas kol nevėlu, paskui gali negrįžtamai daug rimtesni pakitimai įvykti :)))) O jei dar ir po 6 buteliukus skanauji - lauk bėdos :)))) O aš ir toliau lietuviškus obuoliukus su kirmėlytėm valgysiu, nes sveika tai yra - vitaminai, gamtos skanumėlis :))))
Tiek
2009-09-20 17:47:26
kiek man atneša malonumo, geros nuotaikos ir pasitenkinimo išgertas šeštas butelis alaus - mano gyvenimas pailgėja...------------------------------------ kiekvienam – savo.
GRIZLY
2009-09-20 09:57:02
Aga... Tiek kiek man atneša malonumo, geros nuotaikos ir pasitenkinimo suvalgytas obuolys arba kriaušė - mano gyvenimas pailgėją minimum 30 proc. :)))))))) ...Išvadas daryk pats, nes skaičiukai ne tavo naudai :)))))))

 1-20     21-28    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Amebos evoliucija iki žmogaus filosofams atrodo kaip akivaizdus progresas – nors neaišku ar su ta nuomone sutiktų ameba.
Bertran Rasel
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės