Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
pabandysiu
2013-04-27 19:27:11
"Pacientas su sumažėjusiu deguonies utilizavimu " tai : Anaerobinis pusiausvyros sutrikimas Pusiausvyros sutrikimas vadinamas „anaboliniu pusiausvyros sutrikimu“. Jam esant, gaminant energiją, nepakankamai naudojamas deguonis. Gaminant energiją, užuot susijungus gliukozei ir deguoniui, gliukozę fermentuoja ląstelės ir gaminama pieno rūgštis. Tai neefektyvus energijos gaminimo būdas, o to rezultatas - nuovargis. Taip pat, ląstelių membranose yra per daug sterolinių riebalų (cholesterolio) ir nepakankamai riebiųjų rūgščių, ko pasekoje ląstelių membranos tampa nepakankamai pralaidžios. Šis pusiausvyros sutrikimas yra sergant daugeliu vėžio formų, osteoartritu ir esant kitiems sveikatos sutrikimams. Kai kurie bendri simptomai: energijos stoka, aukštas kraujo spaudimas, vidurių užkietėjimas, širdies ritmo sutrikimai, mieguistumas dieną, skausmas, padidėjęs cholesterolio kiekis, galvos svaigimas ir daugelis kitų sveikatos problemų. Gali atsirasti osteoporozė, kurią sukelia kaulų medžiagų naudojimas neutralizuojant pieno rūgštį. Įvairių organizmo skysčių pH yra nenormalus............... -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Pacientas su padidintu deguonies utilizavimu" tai: Disaerobinis pusiausvyros sutrikimas Disaerobinis pusiausvyros sutrikimas yra priešingas anaerobiniam pusiausvyros sutrikimui. Medžiagų apykaita aktyvi, gaminama daug laisvųjų radikalų, bet mažai energijos. Ląstelių membranose yra per daug riebiųjų rūgščių ir jos yra per daug pralaidžios. Dažniausi simptomai: nuovargis, migrena, sąnarių (dažnai reumatinis artritas) ir kitoks skausmas, storosios žarnos užegimas, viduriavimas, tulžies pūslės problemos, kraujo cukraus problemos, nemiga, nerimas, depresija, galvos svaigimas, alergijos, daug vėžio formų, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje ir daugelis kitų sveikatos problemų. Įvairių organizmo skysčių pH yra nenormalus. Esant šiam sutrikimui suaktyvėja auglių augimas.
Kristina
2013-04-27 13:34:25
kas man galetu paaiskinti ,,zmoniu kalba" t.y. liaudiskai-,,Pacientas su sumažėjusiu deguonies utilizavimu " ir pacientas padidintu deguonies utilizavimu" ? ar pirmuoju atveju-tai valgantys daug augalinio masito ir mazai sociuju riebalu,o antruoju atveju,atvirksciai-daugiau baltyminio masito megejai su sumazintu augliniu racionu? ar teisingai supratau ?
Saule
2010-03-30 18:23:37
Geras straipsnis. Dekoju.
Napylnikas
2009-10-28 18:01:30
Reikėtų neišimti citatų iš konterksto: "Aišku, autoriai ne viską žino iki galo (o kas iš viso gali tiek žinoti...?)". Nei autoriai, nei Napylnikas, nei koks Nobelio premijos laureatas, nei pats Snapas - niekas iki galo nieko nežino, nes visada gali atsirasti naujų faktų, kurie paneigs, arba pakoreguos ankstesnį požiūrį. Ko tikrai nežinau, tai Snapo komentaro prasmės... deja, mano filosofinė mintis nėra dar taip išvystyta ;)
Snapas
2009-10-28 17:37:24
"Aišku, autoriai ne viską žino iki galo".Jo, Napylnikas tikrai viska iki galo zino.. :) gerai, kad yra galas.
xZibit
2009-10-28 09:15:38
Šiek tiek apie komentarų rašytojus ir apskritai mūsų bendruomenę: http://www.youtube.com/watch?v=Wg4DNA-DMrE
Ridikas
2009-10-27 22:43:57
Naujoks aš čia, kaip ir daug kur, nors gyvenims jau į antrą pusę. Taigi permetus straipsnį prisiminiau knygą Narbekovas Mirzakarimas „Kvailio patirtis, arba kelias į praregėjimą: kaip atsikratyti akinių“ ir, nors čia jūs tokie visi išmintingi ir g. b. skaitę, drįsiu pateikti mintį kilusią žinant minėtą knygą ir pakaičius straipsnį. Lastelė atsimena savo tikrąją pirminę, sveikąją būseną, ir kai mes ją išbalansuojam purvinu gyvenimu, jei teisingai gyvensim ir šypsosimės, jinai (lastelė, o tuo pačiu visas organizmas) gali grįšti sveiką būseną... Paprasta ir visiem žinoma, ar ne, taigi nesipykit!!!
Lina
2009-10-27 17:20:00
Rudeninė tendencija "loti" byloja apie pokyčius organizme, ir ne į gerą pusę. :) P.S. pasekite oponento Valdo pasirodymo datas HS ir pamatysite, kad saulės trūkumas ir rudeninis vėjas ne visai teigiamai veikia. :)
Napylnikas
2009-10-27 16:04:42
Kam tie žaibai matosi, kam ne, bet komentarai turėtų būti konstruktyvus arba kritiški, bet ne šovinistiniai. Diskusija visada naudinga, kai ji skirta išsiaiškinti tiesai. Internete apstu erdvės tiesiog "purvais pasidrabstyti", o čia bandoma žvelgti giliau. Aišku, autoriai ne viską žino iki galo (o kas iš viso gali tiek žinoti...?), tačiau manau, kad geras darbas sujudinti žmones, kad jie pradėtų mąstyti, ir netikėtų aklai tuo, ką teigia oficialūs šaltiniai. Jei kažkas turi daugiau žinių ir gali pakritikuoti - šaunu, nes taip dar labiau priartėsime prie tiesos. Išmintingas komentatorius, tiksliai pats nežinodamas, nepeiks, nes kitu atveju paviešins savo siaurą požiūrį. Beje, sėkmės tiems, kas iškeliavo... ;)
Valdas
2009-10-27 15:26:03
Po draugovininko Napylnyko įspėjimo "už per garsų rašymą" ir "mokslininkų" įžeidinėjimą, mane nutrenkė Žaibas. ATE iš ten.
Napylnikas
2009-10-27 12:16:47
Šiaip bet kokiame mokslo "daryme" faktų parinkimas yra kiekvieno mokslininko sąžinės reikalas. Teorijai pagrįsti naudojami tik tam tinkami faktai. Todėl manau, kad HS nedaro nieko kažko labai kitokio, nei dauguma "mokslininkų". Jei nori paneigti teoriją (hipotezę), tai suformuluok naują reiškinio aiškinimą ir pagrįsk savais faktais - ir paršyčiau nerėkauti čia kaip turguje.
Valdas > H.S.Clarkui
2009-10-27 11:53:46
Labai argumentuotas atsakymas. Pradedu tikėti, kad Jūsų organizme biocheminės reakcijos vyksta 0.1 M sieros rūgštyje, tai jau įmanoma! (visi abejojantys - seni perdylos) :D Iš to paties gerų minčių šaltinio galiu pasiūlyti dar keletą citatų: 1. Savo teorijai apginti visada galima pririnkti reikiamą kiekį argumentų. 2. Jeigu faktai nepatvirtina teorijos, jų reikia atsikratyti. 3. (nuo savęs) Tetrenkia visagalis Perkūnas visus tuos, kurie abejoja šventais HomoSanitus mokymais.
Arthur C. Clarke>Valdui
2009-10-27 08:25:48
Pirmasis Klarko dėsnis: ”Jei pasižymėjęs ir pagyvenęs moksininkas teigia, kad kažkas yra įmanoma, jis yra beveik teisus. Jei jis teigia, kad kažkas yra neįmanoma,tai labai tikėtina,kad jis neteisus.”
Valdas
2009-10-26 19:38:16
Nu tokių absurdiškų straipsnių dar nesu matęs. Bet ką, sau nesuprantamo bandoma pritemti prie savo pyyyp teorijų. Isiskaitykit į pirmą sakinį: "Viskas, kas vyksta organizmo vandeninėse terpėse akivaizdžiai demonstruoja štai šis filmukas" ir toliau galima neskaityti. Tegul autorius pasako, kurioje žmogaus lastelėje yra filme išvardintos medžiagos ; bromatas, sieros rūgštis, bromidas ir feroin katalizatorius, dar originale turėjo būti ir ceris. Prie ko čia Krebso ciklas ir kt? Pasiskaitykit bent jau Vikipediją apie nepusiausvyrines reakcijas. Straisnis primena indėnų šamano grasinimus: "matėt, kaip stipriai sužaibavo (procesas pilnai dar neišaškintas), tai žinokit, kad čia dėl to, kad Kreivoji Iltis surijo man skirtą bizono šlaunį." Jeigu šitas staripsnis ne pokštas, tai visiškas galvojimui skirtos kuno dalies suskystejimas.
Smalsutė
2009-10-25 15:36:49
Nu va...aš smalsi, bet net man iš tokių komentarų nėr naudos :). O straipsnis įdomus.
Pranos krimtėjau,
2009-10-25 07:18:12
visai nesvarbu kur tu tuos resursus kiši, į burną ar iš rozetės į savo PC – galutinis rezultatas tas pats. Taigi esi kol kas toks pats "valgytojas", kaip ir visi čia rašantys. Kuo skiriesi nuo jų? Savo arogancija. Ir tik tuo kola kas. Jei būtum tikrai išmintingas žmogus, tokiems niekams savo komentaruose nešvaistytum resursų, o pasistengtum išdėstyti savo nuomonę taip, kad suprastų kuo didesnė dauguma ir kas nors gal būt tuo pasinaudotų. Žodžių išmatos kartais smirda labiau, nei fermentų pedirbti burokėliai. :)
Napylnikas
2009-10-24 23:14:22
Netrukdo man ta prana, bet jei gyveni jau ne šiame pasaulyje, tai myčiau, kad kitų pilvo problemos neturėtų tavęs kamuoti. Beje, replika apie burokus buvo ne vietoje. Ir jei taip jau kalbam apie žmonijos gelbėjimą, tai ar negeli būti, kad visiems pasijungus į praną (tikslia nežinau apie tai, tad prašau atleisti už terminų netinkamą vartojimą), neatsitiks tas pats, kas ir su maistu dabar - populiacija (kad ir dvasinė) išaugs tiek, kad neužteks resursų (tos pranos) jai išmaitinti? Ant ko sėsime tada? Nelabai išmanau apie jogų dalyks, bet man netrūksta savikritikos tą pripažinti. Tačiau, mielas kolega, demonstruoji visai ką kitą.
Napylnikui
2009-10-24 20:39:01
Oho, koks jautrus ego! Straipsnis intelektualus, kas be ko...bet kuo cia neitiko prana ar kosmine energija? Per didelis pasirinkimas? Labiau patinka burokus krimsti? O juk prana subtiliau ir nuimtu apkrovas nuo zemisku resursu...o kai tokia didziule tarsa ir zmoniu populiacijos augimas gal tai yra naturalus kelias is dabartines akliduobes, juk nepriklausyti nuo zemiskuju resursu, tai buti rakstim visai tironijai...o buti laisvu nuo pilvo poreikiu, argi ne jaudinanti perspektyva? ir nereikia uzsigauti be reikalo ant tu, kuriems krimsti ir visa s--du versti gerokai isipyko:))
Napylnikas
2009-10-24 20:22:18
..kodėl gi kiekvienam taip sunku normalų komentarą suregzti? Ar čia lietuviška web'o kultūra lenda - pasidrabstom purvais, kol niekas mūsų veidų nemato? Mintat prana - miskit, kamšat mėsą - kimškit, tikit kosmine energija - tikėkit! Bet pabandykit patys parasyti kokį straipsnį. Tada ir mes galėsim "pasidrabstyti" ;)
tas pats
2009-10-24 20:07:47
mintant pranine energija jusu raciono ir "racono" svoris gerokai krenta. Ateities zmonija butent ja ir mis, o maisto kultui - naturalus galas, taigi pagalvokite, ar negaivinate numirelio, a?:)

 1-20     21-26    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Nei persivalgymas, nei badas nėra gerai, kai peržengi gamtos numatytą saiko ribą.
Hipokratas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės