Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
hmm
2011-01-15 14:18:59
į druską ne tik jodo ar aliuminio deda: "Neprošal žinoti: kad smulki druska nesušoktų į gabalus, dedami tokie priedai, kaip kalio arba natrio ferocianidai (E 535/536), silicio dioksidas (E 551), natrioaliumosilikatai (E 554), magnio arba kalcio karbonatai."........... http://www.alstavis.lt/358-kuria_druska_pasirinkti%3F.html
sticky
2011-01-10 17:47:56
gerb.Laima, o jūs matėt tą druską, ūkio prekių skyriuj parduodamą? jei ne, nueikit, pažiūrėsit, ir pakraupsit, kad ilgai ilgai nuo vaikystės vartojot būtent tokią druską :D aišku, kol protingieji kurmiai nepriėmė vsuotinės jodizacijos marazmų.
Laima Napylnikui
2011-01-09 22:04:10
Pirkti druską ūkinių prekių skyriuje man asocijuojasi su: nueiti ir pasisemti nuo gatvės, kur jos pribarstyta tam, kad nutirpintų sniegą ir ledą:DDD Nemanau, kad ūkinių prekių skyriuje parduodamos druskos technologinis gamybos procesas yra toks pat, kaip ir maisto pramonės.
Napylnikas
2010-03-30 11:43:02
Sutinku, bet yra ir paprastesnis budas - jei druska biri ir nesusoka, reisiaksi joje yra aliuminio priedu. Druska reikia pirkti ukiniu prekiu skyriuje - ji be jodo ir aliuminio.
Stebėtojas
2010-03-29 15:58:40
Mano manymu, jei norite patikrinti ar druskoje yra aliuminio, tą labai lengvai galite padaryti tokiu būdu. 1. Imate druskos (negailėkite) 2. Ištirpinkite vandenyje (geriau karštame), tiek kiek tirps. 3. Atsidarote puslapį http://www.ipc.lt/emokykla/vartai/chemijos_uzdaviniai/zinynas.htm ir susirandate rūgščių, bazių, druskų tirpumo lentelę. 4. Nustatote, kokių reagentų reikia, kad pasitikrinti ar tikrai ten yra aliuminio ar silikato. AlOH yra netirpus, turi iškristi nuosėdos. Vario silikatas turėtų iškristi melsvos spalvos kristalais. Apskritai. Tai tiesiog elementarių cheminių reakcijų žinojimas. Plius, gali reikėti rūgšties, kad ir skruzdžių.
klausimas
2010-02-26 01:29:11
kokiais faktais remiantis buvo padaryta isvada: "nepulkite į virtuvę ieškoti druskos - jos jums tereikia 5 - 9 gramų (nubrauktas valgomasis šaukštas) kasdien"? Kokiais tyrimais ir kokia literatura paremta? Man sis straipsnis pasirode idomus bet su siek tiek trukumu (maiste pilna druskos, duonoje, desroje viskas kas yra perdirbta turi druskos ir jeigu dadedam rekomenduojama doze 5-9gr. jau kaip ir daugokai gaunasi). Del kraujo spaudimo irgi negalima teigti kad druskos sumazinimas pades sumazinti kraujo spaudima. SItoje srityje labai priestaringos nuomones ir isvados skirtingos, vieni tyrimai parodo kad druska turi itakos kraujo spaudimo mazinimui, kiti sako kad neturi. ir tai priklauso ant kiek aukstas yra kraujo spaudimas. Del vandens kiekio irgi galima gincytis. Vienas tyrejas is (Nokes) teigia kad nereikia jokiu vandens normu ir gerti reikia tiek kiek pats nori ir tai yra paremta jo tyrimais.
E
2010-02-14 21:39:52
Nuomonės išsiskiria dė negyvosios jūros druskos vartojimo maistui. Sakoma, kad ji yra vertingesnė už kitas. O gal jos visai negalima vartoti į vidų? Ir kokia Jūsų nuomonė, o gal žinios dėl druskos vartojimo vaikams, nuo kada jiems pradėti?
Rūta
2010-02-12 12:15:27
Problema rimta. Pediatrai siūlo aktyvintą anglį (miltukais, iš kapsulių) ir probiotiką. Ir labai stebėti - jei tampa vangus - nedelsiant ieškoti pagalbos - dehidratacija mažiems vaikams gali baigtis visai liūdnai.
sukresta
2010-02-12 09:40:37
Jeigu druska padeda sulaikyti vandeni, tada gal kas nors turite kokia auksine minti, kaip padeti uzlaikyti H20, vaikelio maitinamo tik mamos pienu organizme, jei diagnozuotas populiarusis vidurius paliedziantis virusas?
Napylnikas
2009-07-29 20:07:28
Garb. Laima. Na jei kalbetumėmes apie literaturą, filosofiją ar šiaip kokią kulinariją, tai informacijos šaltinis ne toks ir svarbus, bet kai kalba eina apie sveikatą, ir juo labiau, kai viskas aiškinama iš chemijos poziciju, žinių šaltinis tampa esminiu klausimu. Moksliniam pažinimui, be kitų dalykų, svarbūs yra ir šie du: arba patikimas eksperimentas (bet ne visada kiekvienas galim atlikti visus reikiamus eksperimentus), arba kitų eksperimentatorių išvados (tuomet reikia įvertinti tų žinių patikimumą). Jei sakytumėt, kad, pavyzdžiui, JŪSŲ manymu druska kenkia sveikatai, tai žinių šaltinis yra tik JŪSŲ nuomonė, o jei sakote, kad druskoje yra aliuminio junginių, tai reiškia, kad kažkas atliko eksperimentą ir tai nustatė, todėl visada geriau remtis (kiek įmanoma) pirminiu šaltiniu. Tą ir bandžiau padaryti, kai paprašiau jūsų nuorodos. Dėkoju.
Laima Napylnikui
2009-07-29 17:00:09
Mielasis, jei žmogus neturi dokumentų, pagrįsti savo faktams, tai nebūtinai jis sako neteisybę. Yra juk visokių žinių šaltinių: na, pavyzdžiui, per radiją girdejau, kad yra atrasta įrodymų, jog Šekspyras buvo visiškas beraštis, o knygas jo vardu pasirašinėjo visai kiti žmonės, kurie buvo toje laidoje išvardinti, kaip galimi knygų autoriai. Yra išlikę, berods, trys dokumentai, kuriuos pasirašė Šekspyras, bet visuose skirtingais parašais. Grafologai nustatė, kad taip pasirašinėja beraštis žmogus. Neturiu nieko, kuo galėčiau pagrįsti, kad tikrai tą per radiją girdėjau:))) Atleiskit, kad ne apie druską, nukrypau šiek tiek į lankas:))) Sėkmės gyvenimo tiesos paieškose!:)))
Napylnikas
2009-07-28 17:23:59
Laimai: Ploju atsistojęs!!! :) Jūs esate vienas iš nedaugelio žmonių, kurie turi duomenų savo išsakytiems faktams pagrįsti. Kad daugiau tokių žmonių būtų, tai ir diskusijos kur kas rimtesnės vyktų. Dėkoju už informaciją, tikrai pasidomėsiu aliuminio silikatu druskoje.
Laima Napylnikui
2009-07-28 16:49:44
Na, nepagailejau siek tiek laiko, bet suradau: Dr.F.Batmanghelidj "Jūsų kūnas šaukiasi vandens" (tai knyga). Db nepatingesiu ir perspausdinsiu pastraipa iš jos: "Jūros druskoje yra apie 80 mineralinių elementų, reikalingų žmogaus organizmui. Kai kuriuos iš šių elementų reikia vartoti nedideliais kiekiais. Geriau rinktis nerafinuotą jūros druską nei kitų tipų druskas. Įprasta stalo druska yra netekusi tam tikrų medžiagų ir turi papildomų medžiagų, pavyzdžiui: aliuminio silikato, kuris išlaiko ją birią bei akytą. Aliuminis yra labai toksiškas elementas mūsų nervų sistemai. Manoma, jog jis yra viena iš pagrindinių Alzhaimerio ligos priežasčių." Taip pat tai yra paminėta Anatolijaus Malovičko knygoje "Sanarių išvalymas ir gydymas" skyrelyje "Gyvybei pavojingi metalai". Lentelėje "Aliuminio šaltiniai" yra paminėtas - stalo druskos vartojimas. Skirtingose knygose, bet manau, kad visiškai apie tą patį. Apie pirmosios knygos autorių yra informacijos Google. Apie antrąjį neiškojau, tai nežinau. Sėkmės sveikatos paieskose!:)
Napylnikas
2009-07-27 01:31:15
Kinijui: Pagal pateiktą straipsnį,galima susidaryti išvadą, kad viskas, ko atsisakius jaučiamasi blogai, yra narkotikas (citata: "Pasak mokslininkų, stiprų valgomosios druskos poreikį gali paaiškinti jos savybė pagerinti nuotaiką. Ajovos universitete (JAV) atlikti psichologų tyrimai patvirtino, kad druskos atsisakymas žmonėms gali sukelti į depresiją panašias būsenas, skelbia „Sciencedaily.com“. Šių tyrimų rezultatai padeda suprasti, kodėl mes taip noriai sūdome virtus kiaušinius ar kitus „beskonius“ maisto produktus.") Tačia pasvarstykime: negėrus vandens tris dienas, manyčiau, kad sugestų nevien nuotaika... Paaiškinimas labai paprastas - vandens mums reikia gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Su druska tas pats, jos stygius trukdo organizmo gyvybinėms funkcijoms (tą mintį galima rasti ir HS straipsnyje "Kalbos kalbelės apie druskelę"). Taigi abiejuose straipsniuose minimi tie patys faktai: druskos stygius sukelia depresijos požymis, bet abu straipsniai tą interpretuoja priešingai. Tuo ir keista populiarioji medicina - ji nesigilina į priežastis, bet daro toli siekiančias galimai klaidingas išvadas ir jas bruka kaip moksliškai pagrįstą faktą.
Napylnikas
2009-07-27 01:15:57
Laimai: tikrai vertas dėmesio faktas. Man tik įdomu, iš kur Jūs gavote tokios informacijos? Gal galite nurodyti kokį straipsnį? Nemanau, kad deda gryną aliuminį, gal tiksliau kokią nors jo druską?
Laima
2009-07-26 23:49:54
Jokiu budu nevartokite smulkios druskos, nes del to, kad ji visa laika butu biri ir nesukibtu gumuliukais, i ja dedama aliuminio. Tai labai nuodingas metalas. Kai suzinojau, visa ispyliau i siuksliu kibira. Parduotuvese parduodama juros druska: rupi ir labai rupi. Tiesa, ji kokius septynis kartus brangesne, nei ta su aliuminiu: 700 g kainuoja apie 5 Lt. Bet jos uztenka ilgam. Ir patikekite: maistas daug skanesnis, pasudzius juros druska, nei ta su aliuminiu, skirtumas tikrai jauciasi.
Salomeja
2009-06-03 08:50:10
ne veltui rasoma atskirai:) bet siaip faini straipsniai
kinyo to: to kinyo
2009-03-18 17:48:15
As nieko neteigiu, ir pats gerai zinau apie visus tuos siurblius medicinos vadoveliuose pakankamai prisiskaiciau apie juos :D, tik noriu, kad vystytusi argumentuotesnes diskusijos ir isaisketu tiesa, nes dabar ir nebezinau ka begalvot apie druska, siaip primazinau jos kieki savo racione, nes kazkaip net nebesinori... Man pvz. vienodai sviecia ar yra sriuboje druskos ar ne...
To kinyo
2009-03-18 15:00:28
„Daugumai biologinių sistemų reikia natrio, kad galėtų normaliai funkcionuoti, tačiau mūsų inkstai, kaip ir kitų rūšių atstovų, kurie neturėjo tiesioginės prieigos prie druskos, evoliucijos eigoje įprato apsieiti su labai mažu jos kiekiu“, - teigia profesorius A. Johnsonas. Jo teigimu šiandien mokslininkai gauna vis daugiau įrodymų, kad druska yra beveik tokią pat priklausomybę kaip narkotikai sukelianti medžiaga." .................jo, natrio-kalio siurbliai ląstelėje irgi prisitaikė - jie tiesiog perrašė chemijos dėsnius, o chloro kanalas ląsteėjė tiesiog degradavo :) ------------------------------------------------ Mano senelis, kai valgo, visada linguoja galvą - jis sako, kad taip patiria didesnį skonio malonumą, ir taip nedaryti jis tiesiog jau nebegali. Ar tie, kurie linguoja galvą visi narkomanai? :)
kinyo
2009-03-18 13:22:16
Druska veikia kaip narkotikas, atskleidė tyrimas: http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis?name=straipsnis-6767

 1-20     21-23    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gyvenimas tiktai viena garantuoja visiems be išimties ir veltui - mirtį, visa kita - priklauso nuo tavo pastangų.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės