Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Napylnikas
2009-09-03 16:55:10
... Į emocinius argumentus neatsakinėju ...
praeive
2009-09-03 11:56:21
"...ką nors gero nuveikusius mažai bendruomenės daliai asmenis, ta maža bendruomenės dalis bando "įstumti" į valdžią ..." Va va.... Kaip visuomenei reikia kad ja kas nors vairuotu... Ir kad paskui butu kam atiduot atsakomybe uz viska, kas blogai..:) Jei gerai tai jau mes patys lauru verti! Gyvunai irgi renkasi. Tik ju kriterijai kiti (?). Mes - zmogai, ne gyvuliai!!! Mums svarbu kiek galingas asmuo, kas uz jo ar po juo stovi, kokie rubai uzpakali dengia (kokio garsumo autorius), kokie ismatavimai pateliu, kiek pinigingas patinas, kuris menininkas labiau nuprotejes ir tuo vertas daugiau demesio... Mes, vergai, renkames paskui ka begti, slaiuzti... Ypac lengva rinktis paziurejus reklamas... paskaicius geltona - zalia - melyna spauda..... Ir t.t. Man zodis politika pakankamai platus. Tai ne tik pasiputusiu GALINGUJU zodziai ir veiksmai, itakojantys mane, verge... Politika ir tai, kokia paliekam po saves siukslina ir dustancia Zeme... Kaip man (nesuvokiu, kodel (?)) nusispjauti i kazkur atsirandancius bekojus kareivius, isprievartautas bobas.... Juk tai ne as, ne man... Bet NEVERGAMS irgi? Nusispjaut? Ar ne? Jei tai - politika. Svarbu - NEVERGUI gerai... Pagarbiai... Matyt siandien diena netikus... Menulis ne tas... Ar neisdulkino gerai sios bobos koks diedas, kad tiek kvailysciu cia ji priraite... Prisiukslino internetine erdve... Fu... Bjauru... Ar ne? Reikia tai vergei kazkokia smegenu kercia iskastruot.... ???
Napylnikas
2009-09-03 10:21:06
Gerb. Praeive, jei Jums žodžių junginys "politiškai abejingas" skamba baisiai ir grėsminagi, tai vienas iš požymių, kad tiesiog nematote kitokio gyvenimo, nei vergavimas sistemai (taip pat siūlau neįsižeisti). Geras Jūsų pastebėjimas: "Ar yra nors vienas soc darinys be prezidento, direktoriaus ir t.t. ?" - tokio SOCIALINIO darinio nėra, taip pat atkreipkit dėmesį, kad prezidentas ir direktorius yra valdovai, bet labai retai jie turi moralinę teisę valdyti savo pavaldinių akyse, t.y. legitymumą. Jūsų minimos gyvūnų bendruomenės nesirenka valdovų, jos seka paskui vadą, kurio vadovaujamai bandai yra daugiausia šansų išlikti. Įrodyta, kad gyvūnų tarpe vadas gali ir pats nepajausti, kad tapo vadu - likę grupės nariai tiesiog pradeda sekti juo, nes mato jo elgsenoje tai, kas naudinga visiems (aiškiausias pavyzdys yra pabaidytų gyvūnų judėjimas - likę seka vieną, nes mano, kad jis žino geriausią kelią pabėgti, tam tikru momentu, sekamas individas gali pasikeisti, jei daugumai pasirodys, kad jis veda ne ten). Toks vadovavimo būdas yra būdingas ir mažoms žmonių grupėms. Pabandykite atspėti, kodėl ką nors gero nuveikusius mažai bendruomenės daliai asmenis, ta maža bendruomenės dalis bando "įstumti" į valdžią (kiek žinau, taip buvo su A. Saboniu ir J. Kairiu, abiems buvo siūlymų kandidatuoti į prezidentus). Su mulu ir morka... na bandykim paprastame gyvenime atskirti mitus nuo faktų. Ir galiausiai, aš tikrai neįsižeidžiau, malonu padiskutuoti, jei diskusija konstruktyvi ;)
praeive
2009-09-03 09:56:24
"...susidarytų pakankama kritinė masė politškai abejingų, bet žinančių, ko jiems patiems reikia, žmonių, ir tie "valdantys" neturėtų jokios legitymios teisės vadovauti. Jei būčia Jėzus :), pateikčiau palyginimą: "Jei nešulinis mulas nenori eiti, tai nors ir nušauk jį vietoj - jis vis tiek nepajudės, o jei kalnuose visus savo nešulinius mulus iššaudytų kas, ar ne pražūtis jam grėstų?..". ...Politiskai abejingu zmoniu... Man tai skamba baisiai ir gresmingai... Nenoriu izeist. Tai Jusu nuomone ir ja gerbiu. Ko gero tiesiog nepagavau esmes, ka Jus norejot pasakyt... O mulu savininkas tikrai ju nesaudys - ant meskeriukes priris pries nosi morkele ir keliaus alkanas mulas i pati pragara... :) Investicija menka, bet veiksminga.
praeive
2009-09-03 09:46:07
...kas siam Sviete yra be VALDOVO ar VADOVO? Ar yra nors vienas soc darinys be prezidento, direktoriaus ir t.t. ? Gal Jus zinot tokia sali ar istaiga? Gal zinot gyvunu bendruomeniu be vadovaujancios ypatos? Jei zmogus nusprendzia eiti DVASINIU keliu, VADOVO iesko iki issekimo .... Arba turi pradeti nuo Adomo ir Ievos... Kaip atskalunas... Vergams iseiti irgi buvo reikalingas Spartakas... Pavieniui isejus tiesiog ... sunys suede, lazdom uztvatijo... As to aisku nezinau. Tik kazkur skaiciau, girdejau... Ka parase kazkokie sumauti samokslininkai, norintys, kad man susiformuotu vergo mastysena... Vargsele verge... Na taip. Aciu, kad primenate. Smagu, kad yra tarp rasanciu NE VERGU! Jus ko gero jau gyvenate Rojaus salelese... kuriat technologijas kad zmogui nesinoretu nieko... net ir tu technologiju... Prakrapstei Zemej skylute, pakakojai, nuskynei nuo salia esancio medzio rojaus obuoliuka ir skrendi sau... Kur? Jei nieko nenori? I salele, kurioje visi nieko nenorintys renka obuoliukus... na ir ko gero dauginasi. Gausiai. Jusu technologija veikia! Ploju katuciu! ......
praeivei
2009-09-03 08:53:10
Ar būtinai turi būti valdovas? Neskiriate vadovo, nuo valdovo, Gerbiamoji. O tai vienas iš vergo požymių, :)
Napylnikas
2009-09-02 21:48:20
Praeivei: Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad nė vienas "valdantysis" nesugeba nulaikyti valdžios ilgesnį laiką. Visada atsiranda jaunesnis, stipresnis, įtakingesnis ir turtingesnis, kuris jį iš to posto išstumia anksčiau ar vėliau. Tačiau pati valdžios institucija išlieka, o taip yra todėl, kad visada yra tokių, kurie veržiasi "aukštyn". Kas įdomiausia, veržimasis į valdžią prasideda nuo mažumės: jei vaikas pats nieko nesiekia, tai tėvai jį tikrai privers, nes "kaip čia dabar?... keikia kažko pasiekti gyvenime". Būtent šitas nuo mažens "kalamas" požiūris ir išlaiko visą hierarchinio valdymo piramidę. Jei būtų keičiamas auklėjimas nuo mažens, tai po kurio laiko susidarytų pakankama kritinė masė politškai abejingų, bet žinančių, ko jiems patiems reikia, žmonių, ir tie "valdantys" neturėtų jokios legitymios teisės vadovauti. Jei būčia Jėzus :), pateikčiau palyginimą: "Jei nešulinis mulas nenori eiti, tai nors ir nušauk jį vietoj - jis vis tiek nepajudės, o jei kalnuose visus savo nešulinius mulus iššaudytų kas, ar ne pražūtis jam grėstų?..". Sėkmės mąstant plačiau ;)
Greddy to Praeive
2009-09-02 15:25:50
Vergai patys turi iseit, neklausant jokiu "lyderiu, valdovu".
praeive
2009-09-01 18:44:20
...tai tik sapnas... Ar gali isnykti blogis pats savaime? Ar gali tas, kas valdo, paleisti savo vergus?... kad jie butu laimingi tarp 150... Ar valdantysis nores buti vienu is 150, kai jis gali buti vieninteliu tarp 10000? Ar galima Geri , Supratima, ... atnesti per prievarta?
Greddy
2009-08-10 21:59:32
Smyrda tas darbas kaip reikiant.. O.o
Napylnikas
2009-08-08 17:26:00
Tinginystė yra nematymas prasmės atlikti kažkokius veiksmus arba kažkuo užsiimti. Neįmanoma tingėti ieškoti maisto, kai esi alkanas. Kadangi žmones puola tinginystė, tai parodo, jog Sistema yra apkrovusi juos bereikalingais darbais.
SKazas
2009-08-03 12:45:25
Pamirštama tokie veiksniai kaip tinginystė.
essence
2009-07-17 01:56:46
Bus tualetų plovėjų kaimelis.. Ir protingųjų kaimelis. Esmė tai ta pati? Protingi mąstys.. o tualetų plovėjai plaus jiems tualetus.. Beje, Jūs visiškai teisus - protingi jau ir dabar gyvena savo, na, galim juos pavadinti kad ir kaimeliais. O kvaili gyvena didesniuose kaimeliuose, kuriuos mes vadinam miestais.. Iš to net galima daryt išvadą, kad kvailių daug, o protingų mažai? Atimam iš protingų ir paskirstom visiem po lygiai? Pertvarkom visuomenę? Kiaulė nuplauta vėlgrįš į purvą.. Kiek žinau, taip jau ne vieną kartą buvo.. O ir alkoholio gamintojai alkoholio niekam į gerklę per prievartą, kiek žinau, nepila..
Napylnikas
2009-07-16 14:46:45
Teigti, kad jei niekada nėra buvę, tai niekada ir negali būti, yra tas pats, kas prieš 50 metų neigti galimybę sukurti mobilų telefoną. Tokios sitemos greičiausiai ir šiais laikais veikia, tik mažuose žmonių būreliuose, todėl greičiausia mažai kas ir yra girdėjęs apie jas.
essence
2009-07-16 13:06:41
Realiai tai nelabai esu girdėjęs, kad kur nors kada nors natūraliai būtų buvusi "iš kiekvieno pagal galimybes, kiekvienam pagal poreikius" visuomenė. Tai kaip ir reikštų, kad tai yra bullshit..
Napylnikas
2009-07-16 00:50:45
Na kaip šioje sistemoje mes esame atskalūnai (tie, kurie nepaklūsta sistemos valiai), taip ir ten gali atsirasti žmonių, kuriems toks modelis nepatiks ir jie nenorės tiesiog iš jo išeiti, bet pasirinks jį griauti. Na kaip vaikams žaidžiant smėlio dėžėje - jei vienas stato sau gražią pilį, o kitam neišeina, tai pasitaiko, kad antras ima ir sugriauna pirmojo pilį. Tai vat, noriu paklausti, kas garantuoja, kad toks mąstymas neišsivystis kitokioje visuomenėje? Kiek matau, čia turbūt labiau retorinis klausimas gaunasi...
Greddy
2009-07-15 22:24:21
oi, klausimai ten :D ka turi omeny atskalunu? Nelabai supratau. :)
Napylnikas
2009-07-15 21:07:02
Na...gal ir taip... Man tiesiog iš principo įdomu, ar tokio gyvenimo būdo pakanka, kad nesigeneruotų pakankama atskalūnų masė. Na bet čia tik socialinis eksperimentas gali parodyti ;) Dėkui.
Greddy to Napylnikas
2009-07-15 17:49:55
Visi pateikti tavo atsakymai yra paciame straipsnyje. Viska pasako 150 taisykle. 150 zmoniu, kiekvienoj gyvenvietej. Gal mokslininkai tuo paciu patys uzsiaugina maisto? Paprasti gyventojai - sau, mokslininkai - sau. Saus , nesaus - neesme. Esme, kad 150 zmoniu nelabai ka ir nusiaus. :) Jegos ne visada bus lygios, be to, nebus ka siausti. Juk turtu tai nebus belekokiu. :)
Napylnikas
2009-07-15 12:36:12
Graži ir gera vizija, pakankamai pagrįsta. Pritariu jai ir pats norėčiau, kad tokia padėtis pasaulyje būtų. Bet turiu keletą klausimų: jei viena gyvenvietė gamina maistą, o kita (pvz.: mokslininkų) jį tik vartoja, tai kokiu pagrindu vyksta mainai ir kokiu būdu tas maistas transpuortuojamas? Beje, dar viena mintis pamąstymui: kas apsaugo nuo to, kad netyčia vienai gyvenvietei, kuri susidarys iš šios tobulos sistemos atskalūnų (o jų visada būna), šaus į galvą eiti in nuniokoti gretimą gyvenvietę, pasiimti jos miastą ir keliauti toliau? Ar čia eksperimentais bus nustatyta, kad netinkamai neauklėjant, per kelias kartas išnyks toks žmonių mąstymo bruožas? Dėkoju.

 1-20   
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Jei žmogus rūpinasi savo sveikata, neatsiras nė vieno gydytojo, kuris žinotų, kas to žmogaus sveikatai yra naudingiau ir geriau, nei žinotų jis pats.
Sokratas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės