Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Vitamino C perteklius
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / K? mes vartojame? / Vitamino C perteklius

Sunkiai šiandien surastumėte žmogų, kuris šiandien vengtų vitamino C (askorbo rūgšties) pertekliaus. Ar tikrai jis toks jau nekaltas? Ar tikrai teisus buvo L. Polingas, teigdamas, kad vitamino C padidinti kiekiai padės išvengti baisių ligų? Beje, jis ir jo žmona, abu mirė nuo vėžio. Ar gali C vitaminas sukelti hipervitaminozę?

Ant maisto pakuočių vitamino C pavadinimas gal būti pakeičiamas šiais kodais:
E300  L-Askorbo rūgštis
E301  Natrio L-askorbatas
E302  Kalcio L-askorbatas
E303  Kalio L-askorbatas
E304  Askorbilo palmitatas, askorbilo stearatas
E315  Eritorbinė rūgštis
E300 - E304 gali būti pagaminti naudojant genetiškai modifikuotus organizmus. E304 gali būti gyvulinės kilmės.
Neigiamas vitamino C pertekliaus poveikis tampriai susijęs su vitamino C vaidmeniu fiziologiniame vystymesi. Jis organizmui, skirtingai nuo kitų vitaminų, yra plataus apsauginio spektro medžiaga. Nuo C vitamino priklauso daugelio fermentų aktyvumas organizme: jis tiesiogiai įtakoja kolageno – baltymo, kuris sudaro didesnę dalį organizmo baltymų, sintezę, baltyminės kilmės hormonų gamybą, nukleininių rūgščių gamybą.

Normaliai, kiek beįvedinėtume į organizmą vitamino C, net ir labai dideles dozes, jo koncentracija audiniuose bus optimali tam audiniui. Vitamino C perteklius suardomas ir išmetamas iš organizmo. Tačiau, po persitvarkymo vitamino C pertekliaus išmetimui, organizmas po to ne iš karto atstato normalią šio vitamino apykaitą. Kurį tai laiką padidintas vitamino C ardymas ir išmetimas organizme iš inercijos vis dar vyksta ir taip sumažėja optimalus jo kiekis visuose audiniuose.

C vitamino hipervitaminozė, pereina į hipovitaminozę, kurios pasekmė – organizme greitai besivystantys patologiniai sutrikimai.

Hipervitaminozė C gali būti lydima nemigos, padidinto jaudrumo, nerimo, tankesnio širdies plakimo.

Jei žmogus vartoja barbitūratus kartu su vitamino  C 0,5 gramo doze, organizme pasireiškia karščio bangos, galvos skausmas, nemiga, nervinis jaudinimas, šlapias prakaitas.

 Nustatyta, kad vitamino C perteklius pablogina širdies aprūpinimą energetinėmis ir plastinėmis medžiagomis; kolageno perteklius (šiuo atveju jo sintetinama daug daugiau) skatina kraujagyslių ligų progresavimą. Vitamino C perdozavimas sutrikdo angliavandenių apykaitą, ypatingai nuo to kenčia sergantys diabetu, nes diabetas dažnai turi ir angiopatijos problemą.

Kaip pasirodė, vitaminas C neigiamai veikia ir į DNR. Kasdien papildomai suvartojant 0,5 gramo  vitamino C sutrinka paveldimumas ir net kyla onkologinio susirgimo grėsmė. Vitamino C vartojimas mineralinių papildų sudėtyje (o tokių vaistinėse kiek nori), ypač jei jis papilde pakliūna kartu su geležimi, tolygus nuodo vartojimui. Trivalentės geležies jonų aplinkoje vitaminas C sugeba generuoti (Fentono reakcija) laisvuosius hidroksilinius radikalus (o juk vitaminas vartojamas, kad sumažinti juos), kurių padidintas kiekis stimuliuoja mutageninius efektus.

 Žinoma, kad nitritai, pakliuvę į organizmą su maistu, reaguoja su skrandžio druskos rūgštimi ir virsta į azoto rūgštį HNO2, kuri lengvai pakliūna į kraują ir išnešiojama po visą organizmą. Pakliuvusi į ląsteles, ši rūgštis reaguoja su nukleoproteinais ir sudaro jų deguonies junginius. Šalia to DNR tripletuose susidaro defektai, kurie yra nepageidaujamų mutacijų priežastis. Kad neutralizuoti šį nitritų neigiamą poveikį, į mėsos produktus imta dėti vitamino C. Šiuo atveju susidaro dehidroaskorbininė rūgštis ir, deja, nemažai tarpinių produktų, daugiausia – laisvųjų radikalų. Jie taip panašūs į vitaminą C, kad ląstelė jų neatpažįsta, praryja ir visa tai baigiasi audinio sužalojimu. To pasekmės gali būti – infarktai, onkologiniai susirgimai ir t.t.

C vitamino, nitritų ir riebalų maiste derinys skrandyje paleis cheminį mechanizmą, kuris pagamins nitrozaminus, o tai jau – kancerogenai.

Paskutinių metų tyrinėjimai rodo, kad vitamino C perteklius (virš 1000 mg) skatina akmenų susidarymą inkstuose.

Nėra gamtoje nė vienos medžiagos, kurios perteklius neveiktų organizmo. Netgi oro ar vandens perteklius organizme turi savo pasekmes. Išmintis – saike.

Gyvenimas – tai lynas, kuriuo einate jūs. Tik balansuojant galima išlikti ant jo ir vis dar eiti.


Kadangi vis dar atsiranda HS komentatorių, kurie šventai tiki vitamino C pertekliaus galia, tenka šį straipsnelį papildyti:

Vitamino C perteklius šalinamas iš organizmo per inkstus, tačiau norėdami atlikti šį veiksmą, inkstai C vitaminą turi sujungti su jūsų organizme esančiomis mineralinėmis medžiagomis ir tik tuomet šalinti. Jeigu jums nereikalingi organizme kalcis, magnis, cinkas, varis – vartokite kuo daugiau C vitamino.

Jeigu norite didelio tankio cholesterolio pertekliaus savo kraujagyslėse – vartokite  kuo daugiau vitamino C.

Jeigu jums nereikalingas jūsų kraujyje esantis stiprus antioksidantas ceruloplazminas, gerkite kuo daugiau vitamino C. Geležies ir vario jonai skatina superoksido radikalo gamybą ir vandenilio peroksido toksiškumą. Antioksidacinės gynybos funkcija yra palaikyti minimalų laisvųjų metalų jonų kiekį. Šią funkciją atlieka svarbūs transportiniai baltymai: albuminas, transferinas, ceruloplazminas.

Jeigu norite sudarkyti savo ląstelių membranas ir pakenkti ląstelių DNR, vartokite kuo daugiau vitamino C, nes jis yra stiprus oksidantas ir gerai šį darbą atliks.

Jeigu norite, kad būtų pakenkti širdis ir kiti organai, vartokite daugiau kaip 500 mg vitamino C ir jūsų DNR grandinėje susidarys stiprus toksinas oksiadeninas, kuris jūsų pageidavimus išpildys puikiai.

Jei norite savo organizme esančią geležį transformuoti į tokias jos formas, kurios sukelia aterosklerozę ir žaloja širdį, gerkite kuo daugiau vitamino C ir Fentono reakcija jums jūsų siekį realizuos puikiai.

Jei pageidaujate laisvųjų radikalų pertekliaus savo organizme, vartokite kuo daugiau vitamino C – jo perteklius autooksiduojasi ir tampa tuo, ko taip geidėte. Tai labai gerai vyksta jei yra šalia jo geležies, mangano ar chromo.

Jei jūsų tikslas kuo greičiau pasenti ir susiardyti savo audinius, vartokite kuo daugiau vitamino C ir jo įtakoje susidaręs toksinas pentosadinas tai jūsų svajonę pavers realybe.

Jei jums pabodo jūsų baltymai organizme ir panorote juos suardyti, gerkite kuo daugiau C vitamino ir jis tai padarys nesunkiai.

Jei pasiilgote kataraktos ar diabeto, vartokite kuo daugiau vitamino C ir ilgesys nurims, nes to ko norėjote, jau turėsite.

Jei pajutote didelį norą ištekinti savo pinigus per savo kūną į unitazą šiaip sau, vartokite daugiau kaip 180 mg vitamino C ir norai pildysis su kaupu – žarnyne kaupsis dujos ir pinigai bus liejami į unitazą lydimi žarnokų saliuto.

Pasiilgote vėžio? Godžiai griebkitės C vitamino ir jis atropos pas jus su malonumu.

ATMINKITE!
Kol vartojate C vitamino iki 180 mg, jis įsisavinamas iki 90% ir atlieka savo funkciją kaip priklauso – sveikatina jus. Viršijus šią normą, įsisavinimas krenta – išgėrus 5000mg, įsisavinami tik 24%.

Išmintis – saike ir situacijos analizėje, o ne farmacijos reklaminiuose triukuose.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (18)
 
Naujos ir neišbandytos technologijos
2010.01.24 HomoSanitus / Genovaitė Šunokienė
„Visa teisybė pereina tris pakopas. Iš pradžių iš jos pasijuokiama. Tada jai smarkiai priešinamasi. O galiausiai ji priimama kaip akivaizdi“ Arthur Schopenhauer Vadinuosi - Enrico Grani, ir dabar aš gyvenu Australijoje. Aš daugiau kaip dešimt metų intensyviai naudojau mobilaus ryšio telefonus ir dėl to man išsivystė piktybinis smegenų auglys. 2007 metais, iki mano gimtadienio likus maždaug savaitei, mano smegenyse buvo rastas 3 cm pločio ir 4 cm ilgio piktybinis smegenų auglys. Prieš metus, 2006 metų lapkričio mėnesį patyriau infarktą (pirmąjį). MRI tyrimai parodė, kad smegenų auglys susiformavo smegenų dalyje greta ausies, kur visada naudodavau savo mobilaus ryšio telefonus – būtent toje vietoje, kur buvo mobilaus telefono antena. Aš siekiu...
Mobilūs telefonai ir sveikata
2010.01.22 HomoSanitus / J. Grigas
Elektromagnetinė spinduliuotė, sklindanti iš mobiliųjų telefonų ir jų bazinių stočių antenų, radijo ir televizijos bokštų bei kitų šaltinių, žmones veikia ląsteliniame lygmenyje ir kenkia sveikatai.  Apie   tai buvo rašyta   MG 2004 Nr. 10, 11 ir 12 numeriuose. Tačiau  to poveikio mikroskopinis mechanizmas aiškėja palaipsniui. Gal todėl daugeliui medikų ir fizikų jis  dar nežinomas ir tiek   daug spekuliacijų   šiuo klausimu.   Šiame straipsnyje, kuris vasario mėnesį bus publikuojamas žurnale "Mokslas ir gyvenimas",   apžvelgiami  naujesni elektromagnetinės    spinduliuotės   poveikio   mokslinių tyrimų    rezultatai. Mobilūs telefonai ir sveikata Prof. Jonas GRIGAS, LMA ...
 
Uždrauskite mobilaus ryšio telefonų naudojimą Švedijoje!
2010.01.22 HomoSanitus / Genovaitė Šunokienė
Orjan Hallberg, Hallberg Nepriklausomi Tyrimai, 2009 Įžanga Į mobilaus ryšio sistemų diegimą Europoje buvo investuota daugiau kaip 10 000 milijardų Švedijos kronų. Jeigu reikėtų pervežti šį pinigų kiekį, tam reikėtų 100 kilometrų ilgio sunkvežimių kolonos, tai prilygtų atstumui nuo Gavle iki Upsala miesto, o kiekviename sunkvežimyje būtų po 10 tonų pinigų tūkstančio Švedijos kronų kupiūromis! Mobilaus ryšio telefonų naudojimas ypač išaugo 1997-tais metais, kada pasirodė antroji GSM (1800 MHz) karta. Nuo 2001 metų išleistas 3D „paįvairino“ mūsų gyvenimus didesniais skleidžiamais dažniais ir padidėjusia maksimaliu galios tankiu, kuris pasiekė neįtikėtiną 10 000 000 μW/m2   lygį!   Siekiant ir toliau didinti mobilaus ryšio telefonų naudojimą,...
Mobilaus ryšio telefono saugumas
2010.01.21 HomoSanitus / Genovaitė Šunokienė
PSRAST (gydytojų ir mokslininkų už atsakingą mokslo ir technologijų taikymą susivienijimo interneto svetainė) Tikroji tiesa apie pavojus, kurią skelbia nepriklausomi mokslininkai Tokia kalba, kuri bus suprantama kiekvienam Turinys • Santrauka • Mobilaus ryšio telefonų pramonės samdyto specialisto įspėjimas • Pavojingi mikrobangų prietaisai • Žymūs žmonės – jie išdrįso pasakyti teisybę • Mobilaus telefono naudojimo etiketas • Naujienos apie mobilaus ryšio telefono saugumą • Koks yra saugus spinduliavimas? • Kiek ilgai trunka saugus skambutis? • Moksliniai įrodymai o Bazinių stočių pavojai o Ne-šiluminis poveikis o Vėžio rizika o Žalingas poveikis smegenims o Stresinio išsekimo priežastis? o Bendro pobūdžio straipsniai • Poveikis...
 
Pamąstymai prie unitazo
2009.04.26 HomoSanitus / Age
Žmogus, gyvendamas civilizuotai, sunkiai suvokia, kad pasaulyje yra viskas tarpusavyje susiję. Konkrečiai – jeigu galioja posakis „ką valgome, tuo ir ši...“, tai galioja ir atvirkštinis variantas - „kuo ši..., tą ir valgome.“  Mūsų kiekis pasaulyje katastrofiškai daugėja ir mes jau seniai gyvename savo išmatose. Jų kiekis atviruose ir gruntiniuose vandenyse auga su kiekviena diena. Nuo šio užterštumo poveikio kol kas mus saugo tik medicina ir farmakologija su savo  preparatais. Kol kas, nes toks išgyvenimo būdas, kai vartojami dideli kiekiai farmakologinių preparatų, sukelia naujas problemas mums. Buvo manoma, jei žmogus vartoja farmakologines medžiagas, kurių kiekiai yra tik miligramai, negali teršti gamtos. Apie 1980 metus europiečiai atkreipė dėmesį, kad kai...
Tiesa apie vitaminus
2009.03.31 HomoSanitus /
Anglų kalba torentuose : http://www.btscene.com/details/184510/ "Every year we spend ?300 million on vitamin supplements, but do they actually do us any good? Some believe they offer the promise of preventing or even curing some of the world's biggest killers, such as heart disease and cancer. Others claim that taking large doses of some vitamins may in certain cases be harmful. So what are the facts?" See   for more details and a transcript. Rusų kalba:    
 
Svarbiausias mobilaus telefono parametras
2008.08.09 HomoSanitus / Age
  Žmonės perka naujus mobiliuosius telefonus, ilgai renkasi, lygina formą, spalvą, funkcijas ... Bet labai retas ieško pagrindinio ir svarbiausio faktoriaus  parametro SAR(specific absorption rate) reikšmės. Tai parametras, kuris rodo kiek mobilaus telefono skleidžiamų elektromagnetinių bangų yra sugeriama jūsų galvoje.   Žmogus niekada lig šiol su savimi nuolat nesinešiojo šaltinio, kuris spinduliuoja  fiksuoto dažnio elektromagnetines bangas. Kadangi mobiliųjų telefonų spinduliuojamos bangos yra mikro bangų srityje, jų skvarbumas yra didelis, jos įsiskverbia į mūsų kūną gana giliai. Jautriausia vieta –  mūsų smegenys, nuo kurių veiklos priklauso viso organizmo funkcionavimas. Pavojingiausi yra stabilizuotų dažnių šaltiniai. Jeigu turėtume galimybę akimis stebėti visas...
Aktyvioji
2008.07.30 HomoSanitus / Age
  Daugelis "Activia" jogurtų vartotojų tikisi žadėtojo TV ekrane stebuklo iš „gyvojo“ produkto. Tiktai kas jame gyvo? Štai ką rašo gamintojas:"Į Activia jogurto sudėtį įeina ypatingos ActiRegularis bakterijos..." Tam, kad pritraukti gyvenimo išblaškytą jūsų  dėmesį ir nustebinus "pakabinti" jus, galingasis Dannon imasi net ir keisti visam mokslo ir ne mokslo pasauliui žinomų bakterijų Bifidobacterium animalis DN-173 010  pavadinimą. Bifidus Digestivum Anglijoje, Bifidus Regularis JAV ir Meksikoje, Bifidobacterium Lactis ar BL Regularis Kanadoje, Dan Regularis Brazilijoje ir Bifidus Actiregularis Austrijoje, Argentinoje, Čilėje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Rumunijoje, Rusijoje ir žinoma, gimtojoje Lietuvėlėje. Kam tokia pavadinimų maišalynė? Tam, kad jau ir...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 

Medicina - vienas iš didžiausių žmonijos klystkelių.
Moljeras

Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės