Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Skiepai nuo gripo
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Skiepai / Skiepai nuo gripo
Visų laikų absurdiškiausia vakcina yra vakcina prieš gripą. Dabar ja skiepija visus (jei tik sugeba įteigti, kad skiepytis ja reikia) nuo vaiko iki senelio. Visi žino apie gripą ir visi žino apie vakciną prieš gripą, bet retas kuris žino, kad skiepai prieš gripą yra tuščias reikalas. Skiepai prieš gripą patys gali būti gripo priežastimi, o nervų sistemos pažeidimams atstatyti, sukeltiems šios vakcinos, gali prireikti ne vienų metų.
  Kaip atrenkami virusai sekančių metų vakcinai? Mokslininkai Azijoje užmuša migruojančias antis, kultivuoja jų virusus ir jų pagrindu ruošiama vakcina sekantiems metams, nes mokslininkai mato ryšį tarp paukščių virusų, kiaulių ir epidemijų, vykstančių sekančiais metais. Tačiau dar prieš gerą dešimtmetį ištyrus 1994-95 metų sezono virusus, paaiškėjo, kad 87%  A tipo virusų ir 76%  B tipo virusų nesutampa su tų metų vakcinomis. Pašaliniai reiškiniai, pasiskiepijus vakcina prieš gripą: karščiavimas, skausmas raumenyse, galvos skausmas... Jums tai nieko neprimena?
Kasmetiniai skiepai ypač rekomenduojami sergantiems astma ir kitomis plaučių ar širdies-kraujagyslių ligomis. Tačiau pasiskiepijus, būtent šie žmonės dažniausiai kenčia nuo pašalinių autoimuninių reiškinių. Guillam Bare sindromas vienas iš jų. Sekantis komercinis skiepų  taikinys – vaikai. Gripo skiepai vaikams rekomenduojami nuo 6 mėnesių tiems vaikams, kurie turi problemų su sveikata, bet nerekomenduojami sveikiems vaikams.
 Apytikriai užfiksuojama, kiek žmonių sirgo gripu, bet niekas neveda statistikos, kiek sirgusiųjų buvo paskiepyti, kiek pasiskiepijusių po kiek laiko susirgo nervų, endokrininės sistemos ar kitomis ligomis, na ir pagaliau tuo pačiu gripu. Ar teko kam nors išgirsti iš skiepijusio gydytojo prašymą pranešti statistikai apie gripo vakcinos poveikį? Neteko ir neteks, nes tokia statistika vakcinų gamintojams nereikalinga. Jie ir taip žino, kad skiepijimasis jų vakcina yra beprasmis. Kodėl? Todėl, kad gripo virusas nuolat mutuoja, o tai reiškia, kad antikūnai, pagaminti prieš vakcinos viruso baltymą paskiepytojo organizme, yra nereikalingi – tikimybė, kad toks baltymas pasikartos, yra labai ir labai maža. Baltymas viruso apvalkale, į kurį reaguoja organizmas ir sukuria kaip atsaką kovai su juo specifinius antikūnus, nuolat kinta ir įgytas imunitetas prieš jį yra nereikalingas organizmo alinimas ir bereikalinga našta. Jei gydytojas sako, kad gripo vakcina nieko blogo nedaro jūsų organizmui, tai galite pamiršti kelius pas tokį „gydytoją“. Jis yra paprasčiausias neišmanėlis. Jei gripo vakcina būtų visai nepavojinga, niekada nebūtų komplikacijų(panašių simptomų, kaip ir sergant gripu) po gripo skiepo. Ar gali dabartinis mokslas nustatyti  kokį baltymą turės mutavęs gripo virusas sekančią savaitę, mėnesį, sekančiais metais? Žinoma, kad ne. Jei galėtų, skiepai veiktų beveik visu šimtu procentų. Tai kam šaudyti medžioklėje iš patrankos (taip niokojant aplinką) į antis, kurios praskrido tame regione prieš mėnesį ar metus?
  Naivumas (o gal kvailumas ar gobšumas) gydytojų pasireiškia tuo, kad jie tiki, jog virusas nemutuos, o jei taip atsitiks, tai mutuos tik į vieną pusę (bus sukurtas tik vienas naujas baltymas gripo viruso apvalkale). Realybėje gripo virusas mutuoja visais 360 laipsnių, tuo pačiu kuriamas vis naujas ir naujas gripo viruso baltymas.
  Galimas ir toks variantas: vakcinoje esančio viruso baltymo dalis gali prisitvirtinti prie organizmo kito baltymo molekulės. Pakitus baltymui, organizmas savąjį baltymą  atpažįsta kaip svetimą. Tai autoimuninis atsakas ir organizmas pradeda naikinti pats save. Pradėjus gaminti antikūnus prieš save, organizmo būklė taps nepavydėtina.
  Didžiosios Britanijos žurnalas "British Medical Journal" 2005 metais paskelbė nepriklausomo medicinos eksperto Tomo Jeffersono išvadas, kad vakcinacija iš esmės nedaro įtakos į ligonines paguldomų žmonių skaičiui, darbingumo ir mirtingumo lygiui. Plačiau apie tai galite paskaityti "Medical Publication of the Year" straipsniuose.
  Kokia nauda iš tokių skiepų, jei netiesioginė statistika nerodo pokyčių?
Medicinos ekspertai iš Jungtinių Valstijų laikraštyje "The Denver Post" paskelbė, jog skiepai nuo gripo vaikams yra nepavojingi. Medikai, stebėję daugiau nei 45 tūkst. mažamečių vaikų, kurie buvo paskiepyti nuo gripo, nustatė, jog po vakcinacijos pas gydytojus į klinikų ar ligoninių priimamuosius jie būdavo atvežami ne dažniau nei prieš skiepus.
  Bet ir ne rečiau (jei būtų priešingai, būtų rėkiama apie tai garsiai). Kartojame klausimą: kokia nauda iš skiepų, jei netiesioginė statistika nerodo pokyčių?
Ir visai kitokia statistika iš mūsų taip mėgiamos cituoti Japonijos. Joje vaikus pradėjo skiepyti nuo gripo jau 1960 metais, kai buvo paskiepyta 3 mln. vaikų. 1976 metais skiepai nuo gripo buvo paskelbti privalomais ir du kart per metus 17 mln. vaikų jais buvo skiepijama. Visa tai baigėsi visišku fiasko - susirgimas gripu ne tik ne sumažėjo, bet išaugo 12 kartų ( nuo 5 susirgusių 100 tūkstančių iki 60-ties). Nuo 1989 metų skiepijamų vaikų skaičius ėmė žymiai mažėti (nuo 60% iki 20%), bet susirgimų gripu nepadaugėjo. 1972-79 metais buvo paduota į teismą 142 ieškiniai gripo padarytos žalos kompensacijai gauti. Patys sunkiausi atvejai: 50 vaikų nuo  vakcinacijos prieš gripą numirė, 35 tapo epileptikais, 49 tapo atsilikusiais savo vystymusi. 
   Gripas tik viena iš ligų, kurių simptomai yra labai panašūs ir ji ne pirmaujanti šiame sąraše. Kur kas daugiau susirgimų sukelia rinovirusas (apie 40 %) ir kiti, bet "baubu" pasirinktas  tas, apie kurį žmonės yra girdėję daugiausiai.

"„Kuo daugiau asmenų kiekvienais metais pasiskiepija nuo gripo, tuo didesnė tikimybė sulėtinti viruso plitimą ir atidėti prognozuojamos gripo pandemijos pradžią“, – Eltai sakė Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centro direktoriaus pavaduotoja Nerija Kuprevičienė. Abejojantiems gripo vakcinos veiksmingumu gydytoja priminė, kad šios infekcijos virusas     labai     greitai   kinta, todėl skiepų tikslas nėra sustabdyti patį infekcijos plitimą. Vakcinos pirmiausia rekomenduojamos siekiant apsisaugoti nuo gripo komplikacijų." (59psl)

  Štai taip gydytojai-direktorių pavaduotojai  pasakoja pasakas gripo skiepų būsimiems pirkėjams: gripas ne greitai, bet labai greitai kinta, bet nuo susirgimo gripu vakcina visgi bus pajėgi dar pasivyti labai greitai besistengiantį kisti virusą. Vienu atveju teigiama, kad vakcina infekcijos plitimo nesustabdys, bet čia pat nuraminama - nuo gripo apsaugos. Ši gydytoja nelabai gaudosi kokias pasakas seka viešai. ir visa tai - žurnale "Farmacija ir laikas", o ne  laikraštuke "Traškučių traškinimo  technologijos".

Jeigu manote, kad organizmo imuninei sistemai labai sveika laikas nuo laiko duoti papildomo darbo, tai gal pradėkite sau į maistą sąmoningai berti mažomis dozėmis medžiagas, kurios šiaip jau vadinamos nuodais. Sakote kvailai skamba paskutinis sakinys? Mums taip pat kvailai skamba tvirtinimai, kad yra nauda iš  vakcinos prieš gripą. Gal ir yra nauda – kompanijoms, ją pardavinėjančioms.

Pasitikint skiepais taip pat yra rizika užsikrėsti atsitiktinai arba ne vakcinon pakliuvusiais kitais virusais. Šio faktoriaus irgi nereikia pamiršti. Tokio fakto pavyzdys Austrijoje pagaminta gripo vakcina, kurioje rasta kartu ir gyvas paukščių virusas.

Skaitytojau, šis prierašas atsirado po to, kai pastebėjome, kad dauguma jūsų ateinate surinkę Google paieškos sistemoje frazę "Skiepai nuo gripo". Tam, kad teisingai sugebėtumėte įvertinti skiepų naudą ar žalą, neužtenka perskaityti tik ši trumpą straipsnelį - tam jūs turite pasidomėti giliau. Pradėkite nuo sekančio straipsnio "Kaip veikia skiepai", "Skiepai naudingi ar žalingi?", "Tiesa apie skiepus", o po to nepatingėkite pasieškoti informacijos dar. Juk gyvenimas ilgas ir klausimas "skiepytis ar ne?" - kamuos ne kartą.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (38)
 
Į papilomos virusą - blaiviomis akimis
2008.10.07 HomoSanitus / Age
Šių metų Nobelio premiją medicinos srityje gavo du prancūzai  už AIDS viruso atradimą (apie jų „atradimo“ metodus bus kitame straipsnyje) ir vienas vokietis – už žmogaus papilomos viruso(ŽPV) tyrinėjimus. Haraldas zur Hausenas „nusipelnė“ mums tuo, kad „įrodė“, jog moterims gimdos kaklelio vėžį sukelia papilomos virusas. Sukėlė abejonių kabutės ant dviejų žodžių? Ir man. Tik ne kabutės, o H.zur Hauseno įrodymai. Ar patikėtumėte, jei jums pradėtų aiškinti, kad grybai auga dėl to, jog lyja lietus? Juk grybai beveik visada dygsta po lietaus. Grybų augimo priežastis lietus? O gal žemėje esanti grybiena? Nuo šiol bus  teigiama, kad gimdos kaklelio vėžį sukelia papilomos virusas, tačiau skaitome literatūrą ir matome : „Žmogaus papilomos virusų galima aptikti 99,7...
Kaip skiepai veikia
2008.10.01 HomoSanitus / Age
Kad protingai naudotis skiepais, pirmiausia reikia suprasti, kaip tie skiepai veikia. Iki dabar skiepų veikimo mechanizmas visada buvo aiškinamas labai paprastai: jie iššaukia antikūnų (titrų) padidėjimą prieš tam tikros ligos antigeną (bakterija, virusas). Paskutiniu metu mokslas sužinojo, kad žmogaus imuninė sistema daug sudėtingesnė, negu buvo manoma. Ji susideda iš dviejų funkcionuojančių dalių ar skyrių, kurie gali bendradarbiauti arba būti antagonistais priklausomai nuo individo sveikatos stovio. Viena dalis – humoralinė imuninė sistema (arba sutartinai Th2 – funkcija), kuri pirmiausia gamina antikūnus kraujyje, vykdydama imuninės sistemos svetimų antigenų aptikimo ir atpažinimo funkciją organizme. Kita – ląstelinė imuninė sistema (sutartinai  Th1 – funkcija), kuri naikina, perdirba ir...
 
Vakcina prieš vaisingumą
2008.09.25 HomoSanitus / Age
Pasaulis yra riboto dydžio, o žmonių kiekis kiekvienais metais daugėja, todėl proto bokštams Pasaulinėje Sveikatos Organizacijoje (PSO) kilo mintis sukurti skiepus, sukeliančius nevaisingumą. Tokiai specialiai PSO programai, pradėtai 1972 metais, per dvidešimtį metų buvo išleista 356 milijonai dolerių. Šiai programai pinigus skyrė tokios šalys, kuriose gimstamumas yra mažas, ir tikisi taip sumažinti žmonių kiekį šalyse, kuriose gimstamumas yra didelis. Švedija – 90 mln. dolerių, D.Britanija – 52, Norvegija – 41, Danija – 27, Vokietija – 12, Pasaulio Bankas – 15,5 mln. dolerių. O juk ši organizacija save pristato tokiais skambiais sakiniais: "Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) – tai Jungtinių Tautų (JT) specializuota institucija, didžiausia tarptautinė...
Rekomenduojamų vakcinų atsisakymo motyvai
2008.09.01 HomoSanitus / HS
Vakcinos bei ligos pasižymi ir teigiamu, ir neigiamu poveikiu. Pastebėta, jog žmonės suserga tomis ligomis, nuo kurių jau buvo anksčiau imunizuoti. Patys vakcinų gamintojai negarantuoja 100% veiksmingumo. VNIPS (vakcinoms nepalankius rezultatus fiksuojanti sistema) per 20-ties mėnesių laikotarpį užregistravo daugiau nei 54.000 neigiamų, vakcinų sukeltų reakcijų. Nacionalinis VAKCINŲ ŽALOS FONDAS, įkurtas 1986m. tam, kad kompensuotų vakcinų padarytus nuostolius, iki šios dienos išmokėjo kompensacijų daugiau nei už 1 milijardą dolerių.  Žemiau pateikiamas sarašas vakcinų, kurių skiepų galima būtų vengti. HEPATITAS B Virusinė hepatito B infekcija gali sukelti chronišką kepenų uždegimą, išaugantį į cirozę, kepenų vėžį, mirtį. Tačiau tikimybė, jog vaikas susirgs hepatitu - maža, jei tėvai nėra...
 
Gyvsidabrio poveikis galvos smegenims
2008.09.01 HomoSanitus / Age
Nemaža dalis skiepams naudojamų vakcinų yra konservuojamos gyvsidabrio junginių pagalba. Gyvsidabris yra riebluose tirpstantis metalas. Žmogaus smegenyse apie 60% riebalų. Gyvsidabris įveikia hematoencefalinį barjerą ir lieka smegenyse fosfolipiduose.  Kad šio cheminio elemento perteklius žmogaus organizmui ypač žalingas žino daugelis. Kalgario (Kanada) Universiteto mokslininkų sukurtas filmas parodo apie gyvsidabrio poveikį galvos smegenų neuronams. Ypač "sveikos" tokios vakcinos naujagimiams ir jų smegenims, nes nėsčiosios kraujyje paskutiniame nešiojimo trimestre gyvsidabrio koncentracija savaime pakyla 2-3 kartus, o  naujagimio - 7 kartus didesnis, nei pas motiną ir perdozavimo tikimybė yra daug didesnė, nei suaugusiam. Nors ir suaugusiųjų organizmuose gysidabrio kiekis yra skirtingas, ir jeigu žmogus...
Interviu su buvusiu vakcinų kūrėju
2008.06.28 HomoSanitus / Age
          Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006 Klausimas (K): Kažkada jūs buvote įsitikinęs, kad skiepai – progresyvios medicinos simbolis. Atsakymas (A): Taip. Aš dalyvavau keleto vakcinų kūrime. Kokių nesakysiu. (K): Kodėl? (A): Noriu likti inkognito. (K): Tai jūs manote, kad galite turėti nemalonumų, jeigu išsiduosite? (A): Manau, kad neteksiu savo pensijos. (K):Kokiu pagrindu? (A):Nesvarbu kokiu. Tie žmonės, kurių klubo nariu kažkada buvote, turi galimybių pridaryti jums nemalonumų. Aš žinau keletą tokių, kuriuos sekė ir trikdė. (K):Kas tai darė? (A):FTB. (K):Iš tikro? (A):Nėra abejonių. FTB paprasčiausiai surado kitų priežasčių. Galima veikti juk ir per Mokesčių tarnybą. (K):Ar ne per daug už paprastą žodžio...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gerai sveikatai palaikyti svarbiau ne tai ką valgai, bet tai ko nevalgai.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės